Kategoriler
Proje Haberleri

Akse Sapak Gebze 0.99 faiz oranı ile satışta

Akse Sapak Gebze projesi modern mimari yapısı ve konforlu yaşam alanlarıyla sizleri bekliyor. Projenin konumu Kocaeli’nin Gebze İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Akut İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Site içerisinde 2 artı 1, 3 artı 1 ve 4 artı 1 konut tiplerinden oluşan daireler bulunmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Site içerisinde 2 artı 1, 3 artı 1 ve 4 artı 1 konut tiplerinden oluşan daireler bulunmaktadır. Satışa sunulan 2 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 95 metrekaredir. 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 125 metrekaredir. Ayrıca 4 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 175 metrekare olmaktadır. Proje, deprem yönetmeliğine uygun yapıdadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için açık otopark alanı mevcuttur. Asansör, su deposu ve merkezi uydu sistemi gibi birçok özelliğe sahiptir. Engelli bireylere uygun yaşam kolaylığı sağlanmaktadır. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Isıtma sistemi olarak doğalgaz mevcuttur. Ayrıca kombi takılı olarak teslim edilmektedir. Yatak odalarında ebeveyn banyosu bulunmaktadır. Ayrıca banyoların içerisinde duşakabin yer almaktadır. Bunun yanı sıra laminat zemin ve seramik zemin uygulanmaktadır. Işıklandırma olarak spot aydınlatmalar kullanılmıştır.

Akse Sapak Gebze konumu hakkında

Proje, Kocaeli’nin Gebze İlçesi Mevlana Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Bölgenin en gözde konumunda ve ulaşım ağı üzerinde yer almaktadır. Muhitinde semt pazarı, sağlık ocağı ve cami bulunmaktadır.

Akse Sapak Gebze fiyatları ne kadardır?

Akse Sapak Gebze projesinde 0.99 faiz oranı ile satışlar yapılmaktadır. Brüt 95 metrekare büyüklüğe sahip 2 artı 1 dairelerin fiyatı 1.050.000 TL’den satışa sunulmuştur. Brüt 125 metrekare büyüklüğe sahip 3 artı 1 dairelerin fiyatı 1.449.000 TL’den satışa sunulmuştur. Ayrıca brüt 175 metrekare büyüklüğe sahip 4 artı 1 dairelerin fiyatı 1.550.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0 (262) 643 22 20 veya 0 (533) 135 72 63 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…