Kategoriler
Proje Haberleri

Başkent Emlak Konutları nerede

Ankara iline bağlı bulunan Çankaya ilçesinde Başkent Emlak Konutları projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje isminden de anlaşılacağı gibi Emlak Konut GYO firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin önümüzdeki yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje aile yaşamına uygun bir şekilde yaşama kazandırılıyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındırıyor. Böylelikle söz konusu olan proje bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde inşa ediliyor. Başkent Emlak Konutları projesi bünyesinde bin 304 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor. Projedeki bloklar yirmi beş katlı olarak tasarlandı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar lokasyon itibariyle de ilgi görüyor. Başkent Emlak Konutları projesi İlkbahar Mahallesi, 606. Cadde No:25’te inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Başkent Emlak Konutları projesinde bulunan konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 111,96 metrekare ile 220 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Başkent Emlak Konutları projesinde bulunan 2+1 konutlar 496 bin 500 TL ile 787 bin TL arasında değişen fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 3+1 dairelerin fiyatları 650 bin TL ile 1 milyon 038 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Projede yer alan 4+1 daireler ise 885 bin TL ile 1 milyon 035 bin TL arasında değişen fiyatlarla alıcılarına sunuluyor.

Bahsi geçen konutların 2019 yılı sonu ile 2020 yılı ilk çeyreği arasında tamamlanarak daire sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Exit mobile version