Kategoriler
Proje Haberleri

Batı Mahal Başpınar 60 ay vade yüzde 0.99 faizle

Batı Mahal Başpınar konut projesinde 2024 yılı Ocak ayına özel yeni bir kampanya başlatılmıştır. Kampanyanın detaylarına geçmeden önce proje hakkında bilgiler verelim. Yenimahalle konut projesi Başpınar İnşaat firması tarafından hayata geçirilmektedir. Konut projesi Ankara İli, Yenimahalle İlçesi, Susuz Mahallesi’nde yer almaktadır.

Batı Mahal Başpınar projesinde yer alan konutların satışları tüm hızıyla devam etmektedir. Peki projede daire tipleri neler, daire büyüklükleri ne kadar? Projenin teslim tarihi nedir, konut fiyatları ne kadar? Tüm bu soruların cevapları haberimizin devamında yer almaktadır.

Proje özellikleri neler?

Konut projesi Yenimahalle, Susuz’da 22 bin metrekare yüzölçümüne sahip arsa alanı üzerinde hayata geçirilmektedir. Yenimahalle konut projesi 15 katlı konut bloğundan meydana gelmektedir.  Projedeki 3 adet konut bloğunda ise toplam 173 adet konut yer almaktadır. Projede yer alan 3 adet konut bloğu zemin kat +14 normal katlı olarak inşa edilmektedir.

Batı Mahal Başpınar projesinde yer alan toplam 173 adet konutun tamamı 4+1 tipindeki daire seçeneklerinden meydana gelmektedir. Projede yer alan 4+1 tip konutların büyüklükleri ise brüt 205 metrekare, net ise 185 metrekare olarak tasarlanmıştır. Konut projesinde yer alan dairelerde kiler, ebeveyn banyosu, giyinme odası, çamaşır odası, kiler, fırın, set üstü ocak gibi özellikler yer almaktadır.

Konut projesinde yer alan sosyal alanlar arasında, açık otopark, kapalı otopark, basketbol sahası bulunmaktadır. Ayrıca projede futbol sahası, voleybol sahası, sosyal tesis, koşu alanı, yürüyüş alanı mevcuttur. Bunların dışında süs havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk parkı, özel çevre düzenlemesi ve peyzaj gibi alanlar bulunmaktadır.

Batı Mahal Başpınar daire fiyatları ne kadar?

Konut projesinde yer alan dairelerin fiyatları, daire tiplerine ve büyüklüklerine göre değişmektedir. Ayrıca konut fiyatları, dairelerin bulunduğu kata ve cepheye göre de değişmektedir. Bu kapsamda satılık daire fiyatları 6 milyon 750 bin TL’den başlamaktadır.

Brüt 205 metrekare büyüklüğündeki 4+1 tip satılık dairelerin fiyatları 6 milyon 500 bin TL’den başlamaktadır. Ayrıca satılık konut fiyatları 7 milyon 500 bin TL’ye kadar yükselmektedir.

Yenibatı konut projesindeki daireler 2024 yılı Aralık ayında tamamlanarak teslim edilmesi planlanmaktadır. Konut projesinde 2024 yılı Ocak ayına özel “2024 yılı kredi taksitleriniz bizden” kampanyası başlatmıştır. Ayrıca projede 60 ay vade ve yüzde 0.99 faiz oranlı ödeme fırsatı sunulmaktadır.

Batı Mahal Başpınar nerede yer alıyor?

Konut projesi Yenibatı, Yenimahalle’de yer almaktadır. Proje Yenibatı, Susuz Mahallesi, Yenimahalle / Ankara adresinde yer almaktadır.

Projeyle ilgili detaylı bilgi için 0312 566 06 06 ve 0533 148 41 35 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…