Toki Haberleri Yazar Mehmet

Islahiye Fevzipaşa Toki 3. etap kura sonuçları

Gaziantep Islahiye’de 2017 yılında inşasına başlanan ve halen inşaatı devam etmekte olan Islahiye Fevzipaşa Toki Konutları projesinin 3. etabında yer alan konutları kuraları bugün çekildi. Islahiye Fevzipaşa Toki 3.etap projesi..

tasinmazhaber.com Islahiye Fevzipaşa Toki 3. etap kura sonuçları

Gaziantep Islahiye’de 2017 yılında inşasına başlanan ve halen inşaatı devam etmekte olan Islahiye Fevzipaşa Toki Konutları projesinin 3. etabında yer alan konutları kuraları bugün çekildi.

Islahiye Fevzipaşa Toki 3.etap projesi Gaziantep, Islahiye Fevzipaşa Belediyesi ile Toki ortaklığında gerçekleştiriliyor. Projenin ihalesi 2017 yılı Eylül ayında yatılarak ihaleyi kazanan firmaya verilmişti. İnşaat çalışmalarının hızla devam ettiği Islahiye Fevzipaşa Toki 3.etap projesinde 2+1 ve 3+1 tipinde toplam 596 tane konut yer alıyor.

Bugün yapılan bu çekilişte projede bulunan bu dairelerin sahipleri belirlenmiş oldu. Projede daire dışında ayrıca cami, ticaret merkezi, 16 derslikli ilköğretim okulu ile altyapı ve çevre düzenleme işi de bulunuyor.

Mahalle konsepti ile tasarlanıp hayata geçirilen Islahiye Fevzipaşa Toki projesinde bulunan 596 adet dairenin 312 tanesi 2+1, 284 tanesi ise 3+1 dairelerden meydana geliyor.

Gaziantep İslahiye Fevzipaşa Toki 3. etap kura listesine Islahiye Belediyesi’nin resmi web sitesinde ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL