Toki Haberleri Yazar Mehmet

İstanbul Başakşehir Kayabaşı Toki kura sonuçları belli oldu

Toplu konut projesi Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından yürütülmektedir. Konut projesi İstanbul İli, Başakşehir İlçesi, Kayabaşı’nda 100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi kapsamında hayata geçirilmektedir…

tasinmazhaber.com İstanbul Başakşehir Kayabaşı Toki kura sonuçları belli oldu

Toplu konut projesi Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından yürütülmektedir. Konut projesi İstanbul İli, Başakşehir İlçesi, Kayabaşı’nda 100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi kapsamında hayata geçirilmektedir. İstanbul Başakşehir Kayabaşı 496 Konut projesinde Konut Belirleme Kurası çekilişi yapılmıştır. Projedeki konutların kura çekilişinin tamamlanmasının ardından İstanbul Başakşehir Kayabaşı Toki kura sonuçları Toki’nin web sitesinden açıklanmıştır. Kura sonuçlarına aşağıda yer alan linklere tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Proje özellikleri neler?

İstanbul İli, Başakşehir İlçesi, Kayabaşı’nda hayata geçirilen İstanbul Başakşehir Kayabaşı 496 Konut projesinde hak sahibi belirleme kuraları bugün çekilmiştir. Kura çekilişi 25 Mart 2022 tarihinde Perşembe günü gerçekleştirilmiştir. Toplu konut projesi  2+1 ve 3+1 tip dairelerden meydana gelmektedir. Toplam 496 adet konutun yer aldığı projede 360 adet 2+1, ayrıca 136 adet 3+1 tip konutlar yer almaktadır.

Toplam 496 adet konuttan meydana gelen projedeki 496 adet konutun kura çekilişi gerçekleştirilmektedir. Projede kura çekilişi yapılan konutların  dairelerin 360 tanesi 2+1 tip dairelerden meydana gelmektedir. Ayrıca çekilişi yapılan dairelerin 136 tanesi ise 3+1 tip dairelerden meydana gelmektedir.

Projedeki 2+1 tip dairelerin büyüklükleri brüt 84.85 metrekare, net ise 65.84 metrekare olarak tasarlanmıştır. Ayrıca 3+1 tip konutların büyüklükleri ise brüt 105.8 metrekare, net ise 84.87 metrekare olarak projelendirilmiştir.

Projede fiyat ve ödeme seçenekleri neler?

İstanbul Başakşehir Kayabaşı Toki Konutları projesindeki 2+1 tip dairelerin fiyatları 533 bin 438 TL’den başlamaktadır. Projedeki 2+1 tip dairelerin fiyatları 685 bin 504 TL’ye kadar yükselmektedir. Ayrıca projedeki 3+1 tip dairelerin fiyatları 667 bin 154 TL’den başlamaktadır. 3+1 tip dairelerin fiyatları 858 bin 749 TL’ye kadar yükselmektedir.

Projede yer alan 2+1 daireler yüzde 10 peşinat ve 180 ay vade ile satışa sunulmaktadır. Ayrıca 3+1 tip daireler de yüzde 10 peşinat ve 180 ay vade ile satışa sunulmuştur.

İstanbul Başakşehir Kayabaşı Toki Evleri projesinde kura çekilişi 25 Mart 2022 tarihinde Perşembe günü saat 13:00’de başlamıştır. Kura çekilişi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nin sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yapılmaktadır. Ayrıca çekiliş Twitter, Facebook, Youtube, Instagram gibi sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanmıştır.

İstanbul Başakşehir Kayabaşı Toki kura sonuçları

Kura çekilişi yapıldıktan sonra kura isim listesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nin web sitesinde yayınlanmaktadır. İsim listelerine ayrıca web sitemizden de ulaşabilirsiniz.

İstanbul İli, Başakşehir İlçesi, Kayabaşı’nda inşa edilen toplu konut projesinin kura sonuçları ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isteyen vatandaşlar 444 86 54 numaralı telefonu arayabilir.

2+1 tip konutların kura listesi için tıklayınız….

3+1 tip konutların kura listesi için tıklayınız….

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL