Proje Haberleri Yazar Buse GÜLER

Kuzeyşehir Plus fiyat

İzmir ilinin Menemen ilçesinde Kuzeyşehir Plus projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Yücesoy Mühendislik firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz..

tasinmazhaber.com Kuzeyşehir Plus fiyat

İzmir ilinin Menemen ilçesinde Kuzeyşehir Plus projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Yücesoy Mühendislik firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındıracak şekilde tasarlanmış durumda. Böylelikle proje kapsamında inşa edilmiş olan daire ve dükkanlar bölgedeki konut ve dükkan ihtiyacına yanıt verecek şekilde tasarlanmış oluyor. Projede yer alan bloklar on bir katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Proje bünyesinde 102 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar tek bir daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tipine göre düzenlendi. Kuzeyşehir Plus projesinde bulunan konutlar 2+1 olarak inşa edilmiş durumda. Konutlar 95 metrekare olarak planlandı.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipi ve konutların büyüklüklerine göre ücretlendirilmiş durumda. Kuzeyşehir Plus projesindeki 2+1 konutlar 361 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Atatürk Mahallesi’nde inşa edildi. Kuzeyşehir Plus projesi Kuzeyşehir Mevkii’nde yer alıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL