Proje Haberleri Yazar Fulya GÜRBÜZ

Olkar Cadde Gölcük satışları başladı

Olkar Cadde Gölcük konut projesi modern mimarisi ve kaliteli malzemelerle tasarlanan daireleri ile sahiplerini bekliyor. Kocaeli’nin Gölcük İlçesinde yükselen Olkar İnşaat firması güvencesiyle hayata geçirilmektedir. Aynı zamanda site içerisinde bulunan..

tasinmazhaber.com Olkar Cadde Gölcük satışları başladı

Olkar Cadde Gölcük konut projesi modern mimarisi ve kaliteli malzemelerle tasarlanan daireleri ile sahiplerini bekliyor. Kocaeli’nin Gölcük İlçesinde yükselen Olkar İnşaat firması güvencesiyle hayata geçirilmektedir. Aynı zamanda site içerisinde bulunan bu konutlar tek konut tipine sahiptir. Proje ayrıca yapım aşamasında olup, daireler özel fiyatlarla satıştadır. Projenin iç ve dış yapısı hakkında, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Site içerisinde bulunan proje, Gölcük İlçesi Topçular Mahallesi üzerindeki arazi alanı içerisinde inşa edilmektedir. Aynı zamanda Olkar Cadde Gölcük modern ve lüks daireleri ile kaliteli bir yaşamı garantilemesi ile dikkat çekmektedir. Proje kapsamındaki daireler Hilton banyo, ebeveyn banyosu, görüntülü diafon, spot aydınlatma gibi donanımlara sahiptir. Tek bloktan oluşan proje kapsamında toplam 16 adet daireye yer verilmiştir.

Proje geniş peyzaj alanları ve dükkanları ile dikkat çekmektedir. Ayrıca projede otopark kamera sistemi gibi donanımlar da yer almaktadır. Kocaeli Gölcük konut projesinde tek tip daire seçeneğine yer verilmiştir. Proje 3+1 tip dairelerden oluşmaktadır. Aynı zamanda proje kapsamındaki 3+1 daireler brüt 200 metrekare büyüklüğündedir. Bunun yanı sıra daireler arasında düz ve çatı dubleks seçenekleri de bulunmaktadır.

Olkar Cadde Gölcük konumu ve fiyatları hakkında

Olkar Cadde Gölcük konut projesi, Gölcük’te Topçular Mahallesinde çevreye hakim ve kiralama potansiyeli yüksek bir noktada konumlandırılmıştır. Ayrıca proje yeni yapılan Gölcük Devlet Hastanesi’nin hemen karşısında, anayol kenarında bulunmaktadır.

Bu konutlarda fiyatları dairenin bulunduğu kat ve cepheye göre değişiklik gösterebilmektedir.

Proje kapsamında satışları devam eden daireler lansmana özel avantajlarla satışa sunulmaktadır.

Brüt 200 metrekare alana sahip 3+1 tip daireler 590 bin TL’den satışa sunulmaktadır.

Ayrıca projenin Ocak 2022’de teslim edilmesi planlanmaktadır. Projede dairelerin yanı sıra daireler de 1 milyon 450 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0532 540 56 41 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL