Kategoriler
Emlak Haberleri Manşet

Next Level Yıldız projesi geliyor

Ankara’da seçkin projelere imza atan Pasifik İnşaat yeni projeler için ise ara vermeden devam ediyor. Ankara’da Eskişehir yolunda hayata geçirilen Next Level Ankara’yı 2013 yılında teslim eden firma Merkez Ankara projesini satışa çıkarmaya hazırlanıyor.

Ankara’da yaklaşık 6 milyar TL değerindeki 3 proje için kolları sıvayan Pasifik İnşaat, Ankara’da Next Level markalı ikinci ve üçüncü projeyi hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Erdoğan,  EGO Garajı arazisi üzerine Çiftay İnşaat ile 4.2 milyar TL yatırım değerinde proje yapacak olan Pasifik İnşaat projesi bu yıl satışa çıkaracak.

Toplam 3 bin 500 bağımsız bölümden meydana gelen Merkez Ankara projesinde 2 bin konut, ofis ve bir alışveriş caddesi olacak.

1 yıldır çalışmaların hızla devam ettiği 429 konutluk Next Level Çayyolu projesinde yüzde 50’ya yakın satış gerçekleşti. Projede metrekare birim fiyatları 6 bin TL’den, daire fiyatları ise 800 bin TL ile 3.5 milyon TL arasında değişiyor.

Next Level markası ile üst segment projeleri hayata geçiren  Pasifik İnşaat, Ankara, Çankaya’ Dikmen’de Next Level Yıldız projesini de hayata geçirmeye hazırlanıyor.  Proje 1 milyar 250 milyon yatırım değerine sahip ve 1.750 adet konuttan meydana geliyor.

Exit mobile version