Kategoriler
Proje Haberleri

Tepe Gün Kütahya satışları devam ediyor

Tepe Gün Kütahya konut projesi az katlı ve yatay mimari anlayışı ile hayata geçirilmektedir. Projenin konumu Kütahya’nın Tavşanlı İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Tepekan İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Proje kapsamında 4 katlı tek blokta toplam 12 adet daire bulunmaktadır. Bu daireler 3 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Az katlı ve yatay mimari anlayışı ile tasarlanan projede 4 katlı tek blok yükselmektedir. Söz konusu blokta toplam 12 adet daire yer almaktadır. Üstelik daireler 3 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Satışa sunulan 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 130 metrekaredir. Ayrıca 3 artı 1 dairelerin net büyüklüğü 110 metrekare olmaktadır. Proje, deprem yönetmeliğine uygun yapıdadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için açık otopark alanı mevcuttur. Blokta asansör sistemi yer almaktadır. Konutlar bağımsız ısıtma sistemine sahiptir. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Üstelik konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Tüm dairelerde ferah yapıda balkon alanları yer almaktadır

Tepe Gün Kütahya konumu ve fiyatları hakkında

Proje, Kütahya’nın Tavşanlı İlçesi Durak Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Üstelik cadde üzerinde yükselen proje toplu taşıma araçlarına yakın konumda yer almaktadır.

Tepe Gün Kütahya projesinde fiyatlar bulunduğu kat ve cepheye göre farklılık göstermektedir. Brüt 130 metrekare büyüklüğe sahip 3 artı 1 dairelerin fiyatı 1.350.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi için 0 274 614 39 92 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…