Kategoriler
Emlak Haberleri Manşet

Transform Fikirtepe’de sıfır faiz, sıfır peşinat

Haldız İnşaat ve Obaköy Gayrimenkul ortaklığı tarafından İstanbul ili, Kadıköy ilçesi, Fikirtepe’de hayata geçirilen Transform Fikirtepe projesinde sıfır faiz, sıfır peşinatla daire sahibi olma imkanı bulunuyor.

22 bin 466 metrekare büyüklüğe sahip arsa parseli üzerinde inşa edilen Transform Fikirtepe projesi 4 blokta toplam 1080 adet daire ve 12 adet ticari üniteden oluşuyor.

2018 yılı Eylül ayı içerisinde teslim edilmesi beklenen Transform Fikirtepe projesinde home Office, 1+1 2+1 3+1 4+1 tipinde daire seçeneklerine yer veriliyor. Projede yer alan dairelerin en küçüğü 43 metrekare olarak tasarlanırken en büyük daire alanı ise 276 metrekare olarak tasarlandı.

Kişiye özel ödeme imkanı sunulan Transform Fikirtepe projesinde sıfır peşinat, 60 ay vade ve sıfır faiz ile daire sahibi olma fırsatı sunuluyor.

10 bin metrekare ortak alana sahip Transform Fikirtepe projesinde daire fiyatları ise 330 bin TL’den başlıyor. İstanbul’da Kadıköy’ün merkezinde yer alan proje Avrasya Tüneli’ne yakınlığı ile de dikkat çekiyor.

Tel: 0216 602 10 73

Tasinmazhaber.Com

Exit mobile version