Kategoriler
Proje Haberleri

Aden Beytepe hemen teslim

Ankara ilinin Çankaya ilçesinde Aden Beytepe projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Uslu Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan bloklar yirmi katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Proje bünyesinde 115 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Beytepe Mahallesi’nde inşa edildi. Aden Beytepe projesi Orhangazi Bulvarı’nda yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Aden Beytepe projesinde bulunan konutlar 4+1 ve 5+1 olarak inşa edilmiş durumda. Konutlar 250 metrekare ile 400 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Aden Beytepe projesindeki 4+1 konutlar 900 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 5+1 dairelerin fiyatları ise 1 milyon 570 bin TL’den başlıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.