Kategoriler
İhaleler Toki Haberleri

Afyon Merkez Gökçe Toki ihalesi yapılıyor

Afyon İli, Merkez İlçesi, Gökçe Mahallesi’nde hayata geçirilecek olan Afyon Merkez Gökçe Toki Evleri projesinin ilahesi bugün yapılacak. Toplu Konut projesi Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından inşa ettirilecektir. Peki Afyon Merkez Gökçe Toki ihalesi ne zaman yapılacak? Proje ne zaman teslim edilecek? Tüm bu soruların cevabına haberimizin devamında ulaşabilirsiniz.

Toki’den Afyon Gökçe’ye 649 konut

Toplu Konut projesi ihalesi Afyonkarahisar İli Merkez İlçesi Gökçe Mahallesi 2 Bölge 649 Adet Konut, 1 Adet Cami, 1 Adet Şadırvan ve 1 Adet Ticaret Merkezi İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi yapım işi olarak yapılacaktır. Toplu Konut projesinde toplam 649 adet konut yer almaktadır. Ayrıca 2+1 ve 3+1 olmak üzere iki farklı tip daire seçeneklerine projede yer verilmesi beklenmektedir. Afyon Merkez Gökçe Toki Evleri projesinde yer alan konut blokları zemin kat + 4 normal katlı olması beklenmektedir. Veya zemin kat + 5 normal katlı olacak şekilde olması beklenmektedir. Projede konutların dışında ayrıca 1 adet ticaret merkezi, 1 şadırvan ve 1 cami yer almaktadır.

Afyon Merkez Gökçe Toki ihalesi ne zaman?

Toplam 649 adet daireden meydana gelen Afyon Merkez Gökçe Toki Konutları projesinin ihale günü geldi. Projenin ihalesi 06 Eylül 2021 tarihinde Pazartesi günü gerçekleştirilecektir. İlahe Pazartesi günü Saat 14:30’da başlayacaktır. Afyonkarahisar İli Merkez İlçesi Gökçe Mahallesi 2 Bölge 649 Adet Konut, 1 Adet Cami, 1 Adet Şadırvan ve 1 Adet Ticaret Merkezi İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi yapım işinde konutlar tünel kalıp sistemi ile gerçekleştirilecektir. Ticaret merkezi, bir adet Cami ve şadırvan inşası ise konvansiyonel kalıp sistemi ile inşa edilecektir.

İhalesi yapılacak olan toplu konut projesinde 649 adet konut yer almaktadır. Ayrıca konutların dışında projede ticaret merkezi, şadırvan ve Cami de yer almaktadır. Proje içerisinde ayrıca spor alanları oyun alanları, park alanları ve peyzaj alanları gibi alanlarında yer alması beklenmektedir. Toplu konut projesi açık ihale usulü ile ihale edilecektir. Proje ile ilgi sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 10 gün içinde yer tesliminin yapılarak işe başlanması gerekmektedir. İşe başlanma tarihinden sonra 600 takvim gününde de işin bitirilmesi gerekmektedir. Söz konusu ihaleye katılmak için teklif edecekleri tutarın yüzde 3’ünden az olmamak kaydı ile belli bir tutarda geçici teminat vermeleri gerekmektedir.

Afyon Merkez Gökçe Toki Konutları projesi ile ilgili her türlü soru ve görüşleriniz için 444 86 54 numaralı telefonu arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Diğer Toki Haberleri için tıklayınız….