Toki Haberleri Yazar Mehmet

Ağrı Merkez Yolugüzel Toki kura sonuçları

Toplu konut projesi T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından hayata geçirilmektedir. Proje Ağrı İli, Merkez İlçesi, Yolugüzel Mahallesi’nde yer almaktadır. Ağrı Merkez Yolugüzel..

tasinmazhaber.com Ağrı Merkez Yolugüzel Toki kura sonuçları

Toplu konut projesi T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından hayata geçirilmektedir. Proje Ağrı İli, Merkez İlçesi, Yolugüzel Mahallesi’nde yer almaktadır. Ağrı Merkez Yolugüzel Toki Konutları projesindeki dairelerin Konut Belirleme Kurası ile hak sahipleri belli olmuştur. Ağrı Merkez Yolugüzel Toki kura sonuçları akşam saatlerinde Toki’nin resmi web sitesinden yayınlanacaktır.

Proje özellikleri neler?

Ağrı Merkez Yolugüzel mahallesi 300 konut projesinde yer alan dairelerin kuraları 30 Mart 2022 tarihinde yapılmıştır.  Konut Belirleme Kurası 30 Mart 2022 tarihinde Çarşamba günü saat: 11:00’de yapılmıştır. 2+1 nitelikli 41 adet konut ve 3+1 nitelikli 56 konut için gerçekleştirilecek

Toplam 300 adet konutun yer aldığı projedeki 97 adet konutun kura çekilişi yapılmıştır. Toplu konut projesinde 2+1 ve 3+1 tip daire seçenekleri yer almaktadır. Dairelerin 41 tanesi 2+1 tip dairelerden meydana gelmektedir. Ayrıca geri kalan 56 adet daire ise 3+1 tip konutlardan meydana gelmektedir.

Ağrı Merkez Yolugüzel Toki Evleri projesinde 2+1 tip daireler brüt 78.12 metrekare büyüklüğünde tasarlanmıştır. Ayrıca 3+1 tip daireler ise brüt 109.30 metrekare büyüklüğünde tasarlanmıştır. Projede yer alan daireler için yüzde 10 peşin kalanı 180 ay vade ile ödeme yapılmaktadır.

Ağrı Merkez Yolugüzel Toki Konutları projesindeki 2+1 tip dairelerin fiyatları 230 bin 964 TL’den başlamaktadır. 2+1 tip dairelerin fiyatları 300 bin 684 TL’ye kadar yükselmektedir. Toplu konut projesindeki 3+1 tip dairelerin fiyatları ise 327 bin 162 TL’den başlamaktadır. 3+1 tip dairelerin fiyatları ise 422 bin 468 TL’ye kadar yükselmektedir.

Ağrı Merkez Yolugüzel Toki kura sonuçları

Ağrı Merkez Yolugüzel Toki kura sonuçları bu gün akşam saatlerinde TOKİ’nin web sitesinden yayınlanacaktır. Ayrıca kura listesi sonuçlarına web sitemizden de ulaşabilirsiniz. Kura çekilişi salgın tedbirleri kapsamında seyircisiz olarak yapılmaktadır. Çekiliş canlı olarak Toki’nin Yuotube, Facebook, ayrıca Twitter gibi sosyal medya hesapları üzerinden yapılmıştır.

Kura sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız…

Toplu konut projesi ile ilgili her türlü soru ve görüşleriniz için 444 86 54 numaralı telefonu arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Diğer Toki Haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL