Proje Haberleri Yazar Buse GÜLER

Akçınar Moda Evleri ödeme planı

Akmeydan Yapı firmasının imzası ile Akçınar Moda Evleri projesi yaşama kazandırılıyor. Bahsi geçen Akçınar Moda Evleri projesi, İzmir’in yükselmekte olan ilçelerinden Kemalpaşa’da inşa edilecek. Akçınar Moda Evleri’nde yer alan tüm..

tasinmazhaber.com Akçınar Moda Evleri ödeme planı

Akmeydan Yapı firmasının imzası ile Akçınar Moda Evleri projesi yaşama kazandırılıyor. Bahsi geçen Akçınar Moda Evleri projesi, İzmir’in yükselmekte olan ilçelerinden Kemalpaşa’da inşa edilecek.

Akçınar Moda Evleri’nde yer alan tüm konutlar daire olarak tasarlanmış durumda. Projede toplamda 55 adet konut yer alacak. Konutlar alıcılara 3+1, 4+1 ve 5+1 tiplerde sunulacak. Akçınar Moda Evleri projesinde yer alan konutların büyüklükleri ise 125 metrekare ile 220 metrekare arasında değişiklik gösterecek şekilde tasarlandı.

Akçınar Moda Evleri projesinde yer alan konutlar, 380 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Projeden konut sahibi olmak isteyen alıcılar için yüzde 50 peşinatın ardından kalan konut ücreti için de teslime kadar vadelendirme yapılarak ev sahibi olmanız sağlanıyor.

Projenin Mayıs 2019’da teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 0232 782 19 75

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error: Uyarı: İçerik seçimi devre dışı!

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL