Proje Haberleri Yazar Buse GÜLER

AND Parsel konut fiyatları

AND Parsel projesi, İstanbul Kartal’da yaşama kazandırılıyor. AND Gayrimenkul güvencesi ile inşa edilecek olan proje 45 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yükseliyor. Alıcılarına 1+1’den 4+1’e kadar farklı tipte konutlar tasarlayan..

tasinmazhaber.com AND Parsel konut fiyatları

AND Parsel projesi, İstanbul Kartal’da yaşama kazandırılıyor. AND Gayrimenkul güvencesi ile inşa edilecek olan proje 45 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yükseliyor.

Alıcılarına 1+1’den 4+1’e kadar farklı tipte konutlar tasarlayan AND Parsel projesinde konutların büyüklükleri ise 74 metrekare ile 204 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

AND Parsel projesinde 1+1 daireler 495 bin TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunuluyor. Ayrıca 2+1 daireler 600 bin TL’den başlayan fiyatlar ile alıcılara sunulurken, 3+1 daireler ise 896 bin TL’den başlayan fiyatlar ile satışa çıkarılmış durumda. 4+1 tipte bir daireye sahip olmak isteyenler için de 1 milyon 94 bin TL’lik bir fiyat ile konutlar satışa sunuluyor.

Orman, deniz ve adalar manzarasını birleştirip alıcıları için lüks ve konforlu bir yaşamın kapılarını aralayan AND Parsel projesinin alıcılarına 2018 Ekim’de teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon : 0850 393 40 00

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL