Kategoriler
Proje Haberleri

Arbetta Complexia Datça güncel fiyatlarla satışta

Arbetta Complexia Datça projesi Muğla’nın Datça İlçesi’nde yer almaktadır. Söz konusu proje Arbetta Gayrimenkul firması tarafından hayata geçirilmektedir. 30 dönüm arazi üzerinde 124 adet bağımsız villa bulunmaktadır. Bu villalar ise 2 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Arbetta Gayrimenkul firmasının satışa sunduğu proje hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Arbetta Gayrimenkul firması güvencesi ile yaşama geçirilen proje 30 dönüm arazi üzerinde inşa edilmektedir. Proje kapsamında her biri 2 katlı toplam 124 adet bağımsız villa yer almaktadır. Söz konusu bu müstakil villalar 2 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Satışa sunulan 2 artı 1 villa tipindeki konutların büyüklüğü brüt 75 metrekaredir. Ayrıca 2 artı 1 villaların net büyüklüğü 60 metrekare olmaktadır. Proje deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmektedir. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Her villanın araçlarını park edebilmesi için kapalı otopark alanı mevcuttur.

Aynı zamanda proje, sosyal faaliyetler bakımından da oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. İçerisinde olimpik yüzme havuzu, çocuk parkı, spor aletleri, yürüyüş yolları bulunmaktadır. Ayrıca site içerisinde teknik servis ve peyzaj bakımı gibi hizmetler de yer almaktadır. Villalar ısı ve ses yalıtımı özelliklerine sahip olarak inşa edilmektedir. Tüm villalar bağımsız ısıtma sistemine sahiptir. Giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Bununla birlikte tüm konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur.

Arbetta Complexia Datça konumu hakkında

Muğla’nın Datça İlçesi’nde yer alan proje İskele Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Temiz havası ile dikkat çeken tatil beldesinde konumlandırılan villalar deniz manzarasına sahiptir.  Üstelik proje şehir merkezine 2.5 kilometre uzaklıktadır. Markete ve dolmuş duraklarına 200 metre mesafede yer almaktadır. Bunun yanı sıra ihtiyaç duyulan pek çok lokasyona yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Arbetta Complexia Datça fiyatları ne kadar?

Arbetta Complexia Datça projesinde fiyatlar bulunduğu konuma göre değişebilmektedir. Söz konusu projede son kalan konutlar ile satışlar devam etmektedir. Brüt 75 metrekare olan 2 artı 1 villa tipindeki konutların fiyatı 4.000.000 TL’den satışa sunulmuştur. 2020 yılının 3. Çeyreğinde yaşamın başlamış olduğu projede anahtar teslimi yapılmaktadır.

Bu proje hakkında detaylı bilgi için 0252 712 02 67 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…