Kategoriler
Proje Haberleri

Armoni 3 Yuvacık Evleri satışları devam ediyor

Armoni 3 Yuvacık Evleri projesi modern hayatın tüm ihtiyaçlarına yanıt verecek, kusursuz konfor ve estetik anlayışla tasarlanmıştır. Projenin konumu Kocaeli’nin Başiskele İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca söz konusu proje Akven İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. 6.000 metrekarelik arsa alanı üzerinde 4 blok ve 40 adet daire bulunmaktadır. Bu daireler normal ve bahçe dubleks olmak üzere 3 artı 1 ve 4 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Akven İnşaat firması güvencesi ile tasarlanan proje 6.000 metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa edilmektedir. Site içerisinde her biri 5 katlı olmak üzere 4 adet konut bloğu yükselmektedir. Bu bloklarda toplam 40 adet daire yer almaktadır. Daireler ise normal ve bahçe dubleks olmak üzere 3 artı 1 ve 4 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Satışa sunulan 3 artı 1 normal dairelerin büyüklüğü brüt 185 metrekaredir. Ayrıca 4 artı 1 bahçe dubleks dairelerin büyüklüğü brüt 210 metrekare olmaktadır. Betonarme karkas plak döşeme ile mutemadi temel yapısına sahiptir. Site çevresinde güvenlik duvarı, kameralı güvenlik sistemi, site giriş kontrol birimi gibi özellikler ile site güvenliği sağlanmaktadır. Üstelik giriş kapısı ile bağlantılı intercom sistemi mevcuttur.

Bahçe katlarına tahsisli bahçe kullanım alanları yer almaktadır. Bununla birlikte bahçe katlarında geniş teras uygulaması bulunmaktadır. Ortak alanlar ve güvenlik duvarında genel aydınlatma sistemi yer almaktadır. Ayrıca peyzaj projesi doğrultusunda bitkilendirme çalışması yapılmaktadır. Dış özellikler içerisinde asansör, merkezi TV sistemi ve Digitürk-Dsmart alt yapısı, doğalgaz, telefon ve elektrik alt yapıları bulunmaktadır. Ytong giydirme veya mantolama ile mükemmel ısı yalıtımı bulunmaktadır. Aynı zamanda çatılarda ısı ve su yalıtımı ile ıslak mahaller ve balkonlarda su yalıtımı mevcuttur. Daireler kombili bireysel ısıtma sistemine sahiptir. Bununla birlikte tüm dairelerde çift camlı PVC doğramalar konfor cam özellikleri yer almaktadır.

Armoni 3 Yuvacık Evleri konumu hakkında

Proje, Kocaeli’nin Başiskele İlçesi Fatih Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Hastane Caddesi üzerinde konumlanan projenin iki cephesi yol, bir cephesi ise yeşil alan ve orman ile çevrilirdir. Doğa içindeki temiz havası ve manzarası ile oldukça dikkat çekmektedir. Üstelik şehir merkezine 7 kilometre uzaklıkta doğal bir yaşam fırsatı sunmaktadır. Bununla birlikte alternatif ulaşımıyla kara, deniz, hava yollarını kullanım avantajı da sağlamaktadır.

Armoni 3 Yuvacık Evleri fiyatları ne kadar?

Armoni 3 Yuvacık Evleri projesinde fiyatlar konut tipine göre farklılık gösterebilmektedir. Brüt 185 metrekare olan 3 artı 1 dairelerin fiyatı 4.150.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0(262) 333 14 44 veya 0(532) 420 65 30 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberlerine ulaşmak içi tıklayınız…