Proje Haberleri Yazar Cevat ASLAN

Arşipel 1 Mart 2023’te teslim

Arşipel 1 villa projesi lüks yaşamı öncelikli kılan yapısıyla konforlu ve huzurlu yaşam alanları sunmaktadır. Projenin konumu Muğla’nın Datça İlçesi’nde yer almaktadır. Söz konusu proje Güven İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Proje..

tasinmazhaber.com Arşipel 1 Mart 2023’te teslim

Arşipel 1 villa projesi lüks yaşamı öncelikli kılan yapısıyla konforlu ve huzurlu yaşam alanları sunmaktadır. Projenin konumu Muğla’nın Datça İlçesi’nde yer almaktadır. Söz konusu proje Güven İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Proje kapsamında birbirinden bağımsız 2 adet villa konumlandırılmıştır. Villalar ise 4 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Güven İnşaat firması ayrıcalığı ile tasarlanan projede iki ayrı blok tek başlarına müstakil olarak inşa edilmektedir. Projenin tamamlanması ile birlikte müstakil iki ayrı 4 artı 1 villa tipindeki konutlar yer alacaktır. Üstelik villaların her biri 2 katlı olarak tasarlanmıştır. Satışa sunulan 4 artı 1 villa tipindeki konutların büyüklüğü brüt 200 metrekaredir. Ayrıca 4 artı 1 villaların net büyüklüğü 170 metrekare olmaktadır. Müstakil girişli villaların güvenliği 7/24 kamera sistemi ile sağlanmaktadır. Her villaya özel müstakil açık otopark alanı mevcuttur. Bununla birlikte her villaya ait bahçe kullanım alanı yer almaktadır. Villalarda ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Ayrıca 2 villa da yerden ısıtma sistemine sahiptir. Villaların giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Üstelik konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Ankastre mutfak seti, duşakabin, şömine, PVC doğrama, vestiyer gibi pek çok farklı özellik yer almaktadır. Biri ebeveyn banyosu olmak üzere toplam 4 adet banyo bulunmaktadır. Ayrıca villaların ikisinde de ve ferah teras alanı yer almaktadır. Bunun yanı sıra seramik zemin uygulaması yapılmaktadır.

Arşipel 1 konumu hakkında

Muğla’nın Datça İlçesi yer alan proje Yaka Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Merkezi konumu ile dikkat çeken proje Palamutbükü-Köykent Mevkiinde yer almaktadır. Bununla birlikte Palamutbükü sahiline 2,3 km uzaklıkta yer almaktadır. Deniz ve doğa manzarasına sahip olmakla birlikte dolmuş ve minibüs duraklarına yakın mesafede yer almaktadır.

Arşipel 1 fiyatları ne kadar?

Arşipel 1 projesinde banka kredisine uygun satışlar yapılmaktadır. Brüt 200 metrekare olan 4 artı 1 villa tipindeki konutların fiyatı 7.650.000 TL’den satışa sunulmuştur. Ayrıca projenin teslim tarihi 1 Mart 2023 olarak planlanmıştır.

Bu proje hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0(252) 727 11 33 veya 0(530) 745 70 48 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberlerine ulaşmak için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error: Uyarı: İçerik seçimi devre dışı!

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL