Proje Haberleri Yazar Murat YILMAZ

Asev 11 İnci Villaları satışta

Asev 11 İnci Villaları projesi Kocaeli ili, Başiskele İlçesi, Damlar Mahallesi’nde yer almaktadır. Kocaeli villa projesi Asev İnşaat firması tarafından hayata geçirilmektedir. Villa projesinde satışlar tüm hızıyla devam etmektedir. Proje..

tasinmazhaber.com Asev 11 İnci Villaları satışta

Asev 11 İnci Villaları projesi Kocaeli ili, Başiskele İlçesi, Damlar Mahallesi’nde yer almaktadır. Kocaeli villa projesi Asev İnşaat firması tarafından hayata geçirilmektedir. Villa projesinde satışlar tüm hızıyla devam etmektedir. Proje hakkında daha detaylı bilgiye haberin devamından ulaşabilirsiniz.

Kocaeli villa projesi 4 bin 870 metrekare yüzölçümüne sahip arsa alanı üzerinde inşa edilmektedir. 4 bin 870 metrekare aşan üzerinde ise toplam 11 adet villa yer almaktadır. Villa projesinde 4+2 tip villa seçenekleri yer almaktadır. Büyüklük olarak ise villalar 309 ve 361 metrekare büyüklüğünde tasarlanmıştır. Her villaya ait yüzme havuzu bulunmaktadır. Ayrıca müstakil bahçe, kapalı otopark ve elektrikli araç şarj istasyonu yer almaktadır.

Tripleks villa projesinde yerden ısıtma sistemi yer almaktadır. Ayrıca akıllı ev sistemi ve şömine yer almaktadır. Her villanın kendine ait bahçesi, yüzme havuzu ve 2 araçlık kapalı otoparkı mevcuttur.

Asev 11 İnci Villaları fiyatları ne kadar?

Satılık villa fiyatları, villaların tipine ve büyüklüğüne göre değişmektedir. Ayrıca fiyatlar, villaların yer aldığı kata ve cepheye göre değişmektedir. Bu kapsamda satılık villa fiyatları 11 milyon 450 bin TL’den başlamaktadır.

Brüt 309 metrekare büyüklüğe sahip 4+2 tip villaların fiyatları 11 milyon 450 bin TL’den başlamaktadır.

Ayrıca brüt 361 metrekare büyüklüğe sahip 4+2 tip villaların fiyatları ise 12 milyon 600 bin TL’den başlamaktadır.

Asev 11 İnci Villaları nerede yer alıyor?

Söz konusu villa projesi Kocaeli ili, Başiskele İlçesi, Damlar Mahallesi’nde bulunmaktadır. Villa projesi Başiskele İlçe merkezine 5 dakika mesafede ve Damlar Mahallesi’nde yer almaktadır. Ayrıca villa projesi Sabiha Gökçen Havalimanı’na 60 dakika, Sapanca gölüne 40 dakika mesafede yer almaktadır. Bunların dışında ayrıca Kartepe Kayak Merkezi’ne 55 dakika ve Osman Gazi Köprüsü’ne ise 45 dakika mesafededir.

Villa projesi Yuvacık Barajı’na 15 dakika, İzmit Şehir Merkezi’ne 15 dakika ve E-80 otoyoluna 18 dakika mesafededir. Ayrıca proje tren garına 20 dakika ve Yuvacık barajına ise 15 dakika mesafede yer almaktadır.

Konut projesi hakkında daha fazla bilgi almak için 0262 343 33 13 ve 0538 208 41 41 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Diğer projelere de göz atmak için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error: Uyarı: İçerik seçimi devre dışı!

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL