Proje Haberleri Yazar Mehmet

Avrupa Konutları Esentepe satışta

Avrupa Konutları Esentepe projesi İstanbul Anadolu Yakası, Kartal İlçesi, Esentepe’de yer almaktadır. Konut projesi Artaş İnşaat firması güvencesiyle hayata geçirilmektedir.  Söz konusu konut projesinde daire satışlarına başlanmıştır. Esentepe konut projesinde..

tasinmazhaber.com Avrupa Konutları Esentepe satışta

Avrupa Konutları Esentepe projesi İstanbul Anadolu Yakası, Kartal İlçesi, Esentepe’de yer almaktadır. Konut projesi Artaş İnşaat firması güvencesiyle hayata geçirilmektedir.  Söz konusu konut projesinde daire satışlarına başlanmıştır. Esentepe konut projesinde satılık daire fiyatları ne kadar? Daire özellikleri ve büyüklükleri ne kadar, ödeme planı nasıl? Teslim tarihi ne zaman? Tüm bu soruların cevaplarına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz..

Proje özellikleri neler?

Konut projesi  Esentepe’deki 39 bin 729 metrekare büyüklüğe sahip arazi üzerinde hayata geçirilmektedir. 39 bin 729 metrekare yüzölçümüne sahip arsa üzerinde toplam 12 adet konut bloğu yer almaktadır. Ayrıca 12 adet konut bloğundan meydana gelen konut projesinde ise toplam 865 adet daire bulunmaktadır. Projede dairelerin dışında ayrıca 18 adet ticari üniteye de yer verilmektedir.

Toplam 865 adet konutun yer verildiği projede dört farklı tip daire seçeneğine yer verilmektedir. Bu daire tiplerine bakıldığında 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tip evlerin olduğu görülmektedir. 1+1 tip daireler toplam altı farklı tip meskenlerden oluşmaktadır. Ayrıca dairelerin büyüklükleri ise 76.14 metrekare ile 90.30 metrekare arasında değişmektedir.

2+1 tip meskenler yirmi üç adet farklı tip dairelerden meydana gelmektedir. Ayrıca daire büyüklükleri 123.92 metrekare ile 158.27 metrekare arasında değişmektedir.

3+1 tip meskenler on üç adet farklı tip dairelerden meydana gelmektedir. Ayrıca evlerin alanı 146.06 metrekare ile 195.20 metrekare arasında değişmektedir.

4+1 tip evler ise yedi farklı tip meskenlerden meydana gelmektedir. Ayrıca daire büyüklükleri se 186.95 metrekare ile 190.46 metrekare arasında değişmektedir.

Sosyal alanlar olarak bakıldığında proje içerisinde fitness salonu, yüzme havuzları yer almaktadır. Ayrıca konut projesi içerisinde sauna, hamam, spor sahaları, park ve süs havuzları yer almaktadır.  Çocuklar için oyun alanları, peyzaj alanları da proje içerisinde yer almaktadır.

Avrupa Konutları Esentepe nerede yer alıyor?

Konut projesi İstanbul Anadolu Yakası, Esentepe Mahallesi, Anadolu Caddesi’nde yer aşmaktadır Ayrıca proje E-5 yolu üzerinde yer almaktadır. İstanbul Anadolu Adliyesi’ne ve hastaneye ise yakın bir mesafede bulunmaktadır.

Avrupa Konutları Esentepe satılık daire fiyatları ne kadar?

Esentepe konut projesinde yer alan dairelerin fiyatları daire tiplerine ve büyüklüklerine göre değişmektedir. Ayrıca ev fiyatları, meskenlerin bulunduğu kata ve cepheye göre de değişiklik göstermektedir. Konut projesinde satılık daire fiyatları  3 milyon 500 bin TL’den başlamaktadır. Ödeme planı kapsamında ise 18 ay vade ve yüzde sıfır faiz fırsatı sunulmaktadır.

Ayrıca projenin 2024 yılı Temmuz ayı içerisinde tamamlanarak teslim edilmesi planlanmaktadır. Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 444 38 25 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL