Kategoriler
Toki Haberleri

Aydın Kuyucak Horsunlu Toki kura sonuçları

Aydın Kuyucak Horsunlu Toki kura sonuçları yapılacak olacak çekiliş ile belli olacaktır. Bu Aydın Kuyucak Horsunlu 2. Etap 1. Bölge toplu konut projesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı öncülüğünde 250 bin sosyal konut projesi kapsamında hayata geçirilmektedir. Toplu konut projesi Aydın İli, Kuyucak İlçesi, Horsunlu Mahallesi’nde yer almaktadır. Bununla birlikte bu toplu konut projesinde hak sahipliği kura çekilişi yapılacaktır.

250 bin sosyal konut projesi kapsamında başlatılan kampanyada Türkiye genelinde 81 ilde hayata geçirilmektedir. Aydın Kuyucak Horsunlu Toki 2. Etap 170 konut projesi ve Pamukören Mahallesi 95 konut projesi kapsamında toplam 265 adet konut yer almaktadır. Sosyal konutların kura çekilişleri ise 11 Aralık 2023 tarihinde başlayacaktır. Çekiliş sonucu ile birlikte Aydın Kuyucak Horsunlu 2. Etap Toki Konutları projesindeki konut sahipleri belli olacaktır.

Aydın Kuyucak Horsunlu Toki kura çekilişi

Kuyucak Horsunlu projesinde yer alan meskenleri için hak sahipliği kura çekilişi 11 Aralık 2023 tarihlerinde yapılacaktır. Hak sahipliği kura çekilişi 11 Aralık 2023 tarihinde Pazartesi günü yapılacaktır. Ayrıca kura çekilişi Pazartesi günü saat 16:00’de başlayacaktır. Horsunlu toplu konut projesindeki konutların kura çekilişi yapılacaktır. Konut Belirleme Kurası çekilişi TOKİ’nin sosyal medya (FaceBook, Twitter, YouTube ve Instagram) hesaplarından canlı yayınlanacaktır.

Hak sahiplerine konutlar, başvuru bedeli düşüldükten sonra kalan tutar üzerinden ilk etapta yüzde 25 peşinat ödenmektedir. Kalan tutar ise 120 ay vade ile ödenebilmektedir. Peşinat, sözleşme imzalama aşamasında ödenecektir.

Aydın Kuyucak Horsunlu Toki kura sonuçları

Toplu konut projesindeki tüm dairelerin kura çekilişi 11 Aralık 2023 tarihinde Pazartesi günü yapılacaktır. Ayrıca hak sahibi belirleme kura çekilişi saat 16:00’de canlı olarak TOKİ’nin sosyal medya hesaplarından yayınlanacaktır. Aydın Kuyucak Horsunlu projesindeki konutların hak sahipliği kuraları çekildikten sonra daire sahipleri belli olacaktır. Ayrıca toplu konut projesi hak sahipliği belirleme kuraları ile ilgili detaylı bilgi için 444 86 54 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Aydın Kuyucak Horsunlu kura çekilişi canlı izle

Diğer Toki haberleri haberleri için tıklayınız…