Kategoriler
Emlak Haberleri Manşet

Bahçeyaka Ispartakule’de yüzde 15 indirim

İstanbul ilinin Avcılar ilçesinde Bahçeyaka Ispartakule projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Sur Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projede teslimler yaklaşmış durumda. Konutların çalışmalarının önümüzdeki yılın ilk ayı içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje konforlu konutları ile birlikte aile yaşamına uygun bir şekilde hayata geçiriliyor. Bahçeyaka Ispartakule projesi bünyesinde 327 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor. Proje on iki katlı olacak şekilde tasarlandı.

Söz konusu olan projedeki konutlar Tahtakale Mahallesi’nde inşa ediliyor. Bahçeyaka Ispartakule projesi Ziya Gökalp Caddesi No:8’de konumlandırılmış durumda.

Projede yer alan konutların ödeme planı nedir?

Bahsi geçen projede yüzde 15 oranında indirim mevcut. Sıfır peşinat ile 180 ay 0,69 oranında vadelendirme yapılıyor. Bu yönü ile dikkat çeken proje peşinatınızı beş yılda ödeme imkanı sunuyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Sur Yapı Bahçeyaka projesinde bulunan konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 57 metrekare ile 217 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Söz konusu olan projedeki 1+1 konutların fiyatları 409 bin TL’den başlıyor. Bahsi geçen proje kapsamında inşa edilmekte olan 2+1 konutlar ise 616 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule projesinde bulunan 3+1 konutlar da 983 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta. Projede yer alan 4+1 konutların fiyatları ise 1 milyon 243 bin TL’den başlıyor.

Bahsi geçen konutların 2020 yılının Ocak ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.