Proje Haberleri Yazar Sevgi EMEK

Balkan Bulvar 24 satışları başladı

Balkan Bulvar 24 projesi lüks yapısı ve ferah yaşam alanlarıyla sizler için satışa sunulmuştur. Projenin konumu Bursa’nın Nilüfer İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Karnur İnşaat A.Ş. tarafından hayata geçirilmektedir…

tasinmazhaber.com Balkan Bulvar 24 satışları başladı

Balkan Bulvar 24 projesi lüks yapısı ve ferah yaşam alanlarıyla sizler için satışa sunulmuştur. Projenin konumu Bursa’nın Nilüfer İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Karnur İnşaat A.Ş. tarafından hayata geçirilmektedir. Site içerisinde 24 adet daire bulunmaktadır. Bu daireler 3 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı hakkında, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Site içerisinde 24 adet daire bulunmaktadır. Bu daireler 3 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Satışa sunulan 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 137 metrekaredir. Ayrıca bu dairelerin net büyüklüğü ise 115 metrekare olmaktadır. Sitede araçlarınızı park edebilmeniz için kapalı garaj ve otopark alanı mevcuttur. Ayrıca çocuk oyun parkı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra asansör, fiber internet ve uydu alt yapısı gibi birçok özelliğe sahiptir. Daireler arası ısı yalıtımı bulunmaktadır. Ayrıca konutlar yerden ısıtma sistemine sahiptir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Üstelik konutlarda görüntülü diafon sistemi bulunmaktadır. Yatak odalarında ebeveyn banyosu bulunmaktadır. Ayrıca banyoların içerisinde duşakabin yer almaktadır. Bunun yanı sıra laminat zemin ve seramik zemin uygulanmaktadır. Işıklandırma olarak spot aydınlatma kullanılmıştır. Engelliye uygun araç park yeri ve rampa girişi mevcuttur.

Balkan Bulvar 24 konumu ve fiyatları hakkında

Proje, Bursa’nın Nilüfer İlçesi Balkan Mahallesi’nde bulunmaktadır. Naim Süleymanoğlu Bulvarı üzerinde yer almaktadır. Ayrıca bu konutlar doğa, park ve yeşil alan manzarasına sahiptir. Muhitinde alışveriş merkezi, market ve semt pazarı gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz birçok alan mevcuttur. Minibüs ve otobüs durakları yakın mesafede yer almaktadır.
Balkan Bulvar 24 projesinde brüt 137 metrekare büyüklüğe sahip 3 artı 1 dairelerin fiyatı 875.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0 (224) 256 08 00/0 (224) 444 85 16 veya 0 (549) 239 99 19 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL