Kategoriler
Toki Haberleri

Batman Merkez Ciğerlo Toki kura sonuçları

Batman Merkez Ciğerlo Toki kura sonuçları bugün belli olmuştur. Bu Batman toplu konut projesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı öncülüğünde 250 bin sosyal konut projesi kapsamında hayata geçirilmektedir. Bununla birlikte bu toplu konut projesinde hak sahipliği kura çekilişi yapılmıştır.

Yatay şehirleşmeyle Yükselen Türkiye projesi kapsamında başlatılan kampanyada Türkiye genelinde 81 ilde hayata geçirilmektedir. 908 adet konutun yer aldığı projedeki toplam 90 adet konutun kura çekilişi yapılmıştır. 90 adet konuta ise 54 tanesi 2+1 tip dairelerden meydana gelmektedir. Geri kalan 36 adet daire ise 3+1 tipindeki konutlardan meydana gelmektedir.  Sosyal konutların kura çekilişleri ise 07 Temmuz 2023 tarihinde başlamıştır. Çekiliş sonucu ile birlikte Batman Merkez Ciğerlo Toki Evleri projesindeki konut sahipleri belli olmuştur.

Batman Merkez Ciğerlo Toki kura çekilişi

Batman Merkez Ciğerlo projesinde yer alan meskenleri için hak sahipliği kura çekilişi 07 Temmuz 2023 tarihlerinde yapılmıştır. Hak sahipliği kura çekilişi 07 Temmuz 2023 tarihinde Cuma günü yapılmıştır. Ayrıca kura çekilişi Perşembe günü saat 11:00’de başlamıştır. Batman toplu konut projesinde toplam 12 adet dairenin kura çekilişi yapılmıştır.

Batman Merkez Ciğerlo Toki kura sonuçları

Toplu konut projesindeki tüm dairelerin kura çekilişi 07 Temmuz 2023 tarihinde Cuma günü yapılmıştır. Ayrıca hak sahibi belirleme kura çekilişi saat 11:00’de canlı olarak TOKİ’nin sosyal medya hesaplarından yayınlanmıştır. Batman Merkez Ciğerlo toplu konut projelerindeki konutların hak sahipliği kuraları çekildikten sonra daire sahipleri belli olmuştur. Toplu konut projesi hak sahipliği belirleme kuraları ile ilgili detaylı bilgi için 444 86 54 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Batman Merkez Ciğerlo kura çekilişi canlı izle

Diğer Toki haberleri haberleri için tıklayınız…