Proje Haberleri Yazar Cevat ASLAN

Bizim Mahalle 1. Etap satışları devam ediyor

Bizim Mahalle 1. Etap projesi modern yapısı ile Emlak Konut GYO tarafından hayata geçirilmektedir. Projenin konumu İstanbul’un Küçükçekmece İlçesi’nde yer almaktadır. 853 ada 11 parsel üzerinde bulunan projede 4 blok..

tasinmazhaber.com Bizim Mahalle 1. Etap satışları devam ediyor

Bizim Mahalle 1. Etap projesi modern yapısı ile Emlak Konut GYO tarafından hayata geçirilmektedir. Projenin konumu İstanbul’un Küçükçekmece İlçesi’nde yer almaktadır. 853 ada 11 parsel üzerinde bulunan projede 4 blok ve toplam 327 adet daire bulunmaktadır. Bununla birlikte 9 adet ticari ünite yer almaktadır. Dairelerin ise 1 artı 1’den 4 artı 1’e kadar farklı seçenekleri bulunmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Emlak Konut GYO ile geliştirilen proje 853 ada 11 parsel üzerinde inşa edilmektedir. Site içerisinde her biri 8 katlı olmak üzere 4 adet blok yükselmektedir. Söz konusu bloklarda toplam 327 adet daire ve 9 adet ticari ünite yer almaktadır. Üsteli dairelerin 1 artı 1, 2 artı 1, 3 artı 1 ve 4 artı 1 olmak üzere farklı seçenekleri mevcuttur. Satışa sunulan 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 162 metrekaredir. Ayrıca 3 artı 1 dairelerin net büyüklüğü 120 metrekare olmaktadır. Proje, deprem yönetmeliğine uygun yapıdadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için otopark alanı mevcuttur.

Projenin 15.623 metrekarelik alanı peyzaj alanlarına ayrılmıştır. Üstelik sosyal alanlar içerisinde açık yüzme havuzu, spor salonu, dinlenme alanları, hamam ve sauna bulunmaktadır. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Ayrıca konutlar merkezi ısıtma sistemine sahiptir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Bununla birlikte konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Her dairede ferah yapıda balkonlar yer almaktadır.

Bizim Mahalle 1. Etap konumu ve fiyatları hakkında

Proje, İstanbul’un Küçükçekmece İlçesi Halkalı Merkez Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Üstelik söz konusu proje Küçükçekmece Gölü kıyısında yer almaktadır.

Bizim Mahalle 1. Etap projesinde fiyatlar konut tipine göre farklılık göstermektedir. Brüt 162 metrekare büyüklüğe sahip 3 artı 1 dairelerin fiyatı 4.700.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi için 0 (537) 883 73 55 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error: Uyarı: İçerik seçimi devre dışı!

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL