Emlak Magazin Yazar Fulya GÜRBÜZ

Burcu Biricik ve Eşi Ayvalık’ta otel açıyor

Kanal D ekranlarında ekrana gelen “Camdaki Kız” dizisinde oynayan Burcu Biricik ve eşi Emre Yetkin Ayvalık’ta butik otel açmaya karar verdi. Ünlü çift, Balıkesir İli, Ayvalık İlçesi, Küçükköy Bölgesinde bir..

tasinmazhaber.com Burcu Biricik ve Eşi Ayvalık’ta otel açıyor

Kanal D ekranlarında ekrana gelen “Camdaki Kız” dizisinde oynayan Burcu Biricik ve eşi Emre Yetkin Ayvalık’ta butik otel açmaya karar verdi. Ünlü çift, Balıkesir İli, Ayvalık İlçesi, Küçükköy Bölgesinde bir taş ev satın aldı. Milyonluk yatırıma imza atan çift, çalışmalar için kolları sıvadı.

Burcu Biricik ve Emre Yetkin Ayvalık’ta Butik Otel Açıyor

Ünlü çift, otelin bir odasını kendilerine ayıracak. Böylece hem yazın tatil yapacaklar hem de otelle ilgileneceklerdir. Emre Yetkin, otelin yaza yetişmesi adına Ayvalık’ta inşası devam eden taş eve devamlı olarak ziyarette bulunmaktadır. Ayrıca çalışmaları yakından takip ediyor.

Kasım ayında Nişantaşı’nda yakalanan Emre Yetkin’e bebek sorusu yöneltildi. Soru üzerine ise sitem etti. Burcu Biricik ile beraber sergiye giden Yetkin, “Bunu her zaman istiyoruz ama vakit yok. Dizi ve film olmazsa bir gün aileyi büyütmek isteriz” dedi. Mutlu hallerini sürekli sosyal medyadan paylaşan çift, 2016 yılında evlenmişlerdi.

Diğer emlak magazin haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL