Toki Haberleri Yazar Cevat ASLAN

Burdur Karamanlı 3. Etap, Merkez Kurna Toki kura sonuçları

100 bin toplu konut projesi kapsamında 81 ilde gerçekleştirilecek olan Burdur Karamanlı 3. Etap Toki Konutları ve Burdur Merkez Kurna Toki Konutları projelerinde kuralar bugün çekiliyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı..

tasinmazhaber.com Burdur Karamanlı 3. Etap, Merkez Kurna Toki kura sonuçları

100 bin toplu konut projesi kapsamında 81 ilde gerçekleştirilecek olan Burdur Karamanlı 3. Etap Toki Konutları ve Burdur Merkez Kurna Toki Konutları projelerinde kuralar bugün çekiliyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından ihalesi yapılarak inşa ettirilecek olan toplu konut projesinde yer alan konutlar için kura çekilişi yapılacak. Burdur Karamanlı 3. Etap Toki kura sonuçları ve Burdur Merkez Kurna Toki kura sonuçları belli olduğunda kura listesi web sitemizde olacak. Kura sonuçlarını en hızlı şekilde öğrenmek için web sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Burdur Karamanlı 3. Etap Toki Evleri projesinde toplam 109 adet daire yer alıyor. Burdur Merkez Kurna Toki Evleri projesinde ise toplam 140 adet daire yer alıyor. 159 adet dairenin kura çekilişi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nın resmi sosyal medya hesapları üzerinde canlı yayın ile yapılacak.

Burdur İli, Karamanlı İlçesi ve Burdur İli, Merkez İlçesi, Kurna Mahallesi’nde hayata geçirilecek olan her iki toplu konut projesinin kura çekilişi TOKİ’nin Twitter, Facebook, Instagram gibi sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yapılacak.

Kura çekilişleri ne zaman saat kaçta yapılacak?

Burdur Karamanlı 3. Etap Toki Konutları projesinde yer alan 109 adet konutun kura çekilişi 04 Haziran 2020 tarihinde Perşembe günü Saat 12:00’da başladı. Canlı olarak yayınlanan kura çekilişi sona erdi. 

Burdur Merkez Kurna Toki Konutları projelerinde yer alan toplam 140 adet konutun hak sahipliği kura çekilişi 04 Haziran 2020 tarihinde Perşembe günü yapılacak. Canlı olarak yayınlanacak olan Burdur Merkez Kurna Toki kura çekilişi ise 04 Haziran 2020 tarihinde Perşembe günü Saat: 14:00’da başlayacak.

Her iki toplu konut projesinde de 2+1 ve 3+1 olmak üzere iki farklı daire seçeneklerine yer veriliyor. Burdur Karamanlı 3. Etap Toki Konutları projesinde yer alan bu konutların 78 tanesi 2+1 dairelerden meydana geliyor. Geri kalan 31 adet daire ise 3+1 dairelerden meydana geliyor.

Burdur Merkez Kurna Toki Konutları projesinde yer alan konutların 80 tanesi 2+1 dairelerden meydana geliyor. Geri kalan 60 adet daire ise 3+1 dairelerden meydana geliyor.

Kura sonuçları nerede yayınlanıyor 

Burdur Karamanlı 3. Etap Toki kura sonuçları ve Burdur Merkez Kurna Toki kura sonuçları Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) web sitesinden yayınlanmaktadır. Ayrıca kura sonuçları belli olduğunda web sitemizde yayınlanmaktadır. Kura sonuçları belli olduğunda aşağıdaki linkler aktif olacaktır.

Ödeme seçenekleri neler?

Burdur Karamanlı 3. Etap Toki Evleri projesi ve Burdur Merkez Kurna Toki Evleri projesinden daire sahibi olmak için öncelikle yüze 10 peşinat ödemesi yapılıyor. Daha sonra geriye kalan yüzde 90 oranındaki tutar için yüzde 0.49 faiz oranı ve 240 ay vade ile kredi kullanarak daire sahibi olabiliyorsunuz.

Burdur İli, Karamanlı İlçesi ve Burdur İli, Merkez İlçesi, Kurna Mahallesi’nde hayata geçirilecek olan her iki toplu konut projesinin kura isim listesi web sitemizde yayınlanacak. Kura sonuçları ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isteyenler vatandaşlar 444 86 54 numaralı telefonu arayabilir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL