Kategoriler
Toki Haberleri

Çankırı Çerkeş Toki kura sonuçları

Çankırı Çerkeş Toki kura sonuçları yapılacak olacak çekiliş ile belli olacaktır. Bu Çankırı Çerkeş toplu konut projesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı öncülüğünde 100 bin sosyal konut projesi kapsamında hayata geçirilmektedir. Toplu konut projesi Çankırı İli, Çerkeş İlçesi’nde yer almaktadır. Bununla birlikte bu toplu konut projesinde hak sahipliği kura çekilişi yapılacaktır.

100 bin sosyal konut projesi kapsamında başlatılan kampanyada Türkiye genelinde 81 ilde hayata geçirilmektedir. Çankırı Çerkeş 165 konut projesi kapsamında toplam 165 adet konut yer almaktadır. Bu 165 adet konutun toplam 165 tanesinin kura çekilişi yapılacaktır. Sosyal konutların kura çekilişleri ise 12 Temmuz 2023 tarihinde başlayacaktır. Çekiliş sonucu ile birlikte Çankırı Çerkeş Toki Konutları projesindeki konut sahipleri belli olacaktır.

Çankırı Çerkeş Toki kura çekilişi

Toplu konut projesinde yer alan daireler için hak sahipliği kura çekilişi 12 Temmuz 2023 tarihlerinde yapılacaktır. Hak sahipliği kura çekilişi 12 Temmuz 2023 tarihinde Çarşamba günü yapılacaktır. Ayrıca kura çekilişi Çarşamba günü saat 12:00’de başlayacaktır. Çerkeş toplu konut projesinde toplam 165 adet konutun kura çekilişi yapılacaktır.

Konut Belirleme Kurası çekilişi TOKİ’nin sosyal medya (FaceBook, Twitter, YouTube ve Instagram) hesaplarından canlı yayınlanacaktır. Başvuru bedeli olarak 2+1 tip daireler için 1.000 TL, 3+1 tip daireler için ise 2.000 TL ödenmiştir.

Çankırı Çerkeş Toki kura sonuçları

Toplu konut projesindeki tüm dairelerin kura çekilişi 12 Temmuz 2023 tarihinde Çarşamba günü yapılacaktır. Ayrıca hak sahibi belirleme kura çekilişi saat 12:00’de canlı olarak TOKİ’nin sosyal medya hesaplarından yayınlanacaktır. Çankırı Çerkeş toplu konut projelerindeki konutların hak sahipliği kuraları çekildikten sonra daire sahipleri belli olmuştur. Toplu konut projesi hak sahipliği belirleme kuraları ile ilgili detaylı bilgi için 444 86 54 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Çankırı Çerkeş kura çekilişi canlı izle

Diğer Toki haberleri haberleri için tıklayınız…