Kategoriler
Emlak Haberleri Manşet

Celestia Life’ta 24 ay sıfır faizle

Reimco Gayrimenkul tarafından İstanbul ili, Sancaktepe ilçesi, Osmangazi mahallesinde hayata geçirilen Celestia Life projesinde 24 ay vade ve sıfır faizle daire sahibi olma fırsatı sunuluyor.

4 blokta toplam 99 adet dairenin yer verildiği Celestia Life Sancaktepe projesi 5 bin 500 metrekare büyüklüğe sahip parsel alanı üzerinde inşa ediliyor.

6 farklı tipte 2+1 dairelerin yer aldığı Celestia Life Sancaktepe projesinde yer alan dairelerin büyüklükleri ise 114 metrekare ile 123,02 metrekare arasında değişiyor.

Çok uygun vade ve indirim oranları ile sınırlı sayıda dairelerin yer aldığı Celestia Life Sancaktepe projesinin 2018 yılı Mart ayı içerisinde teslim edilmesi planlanmaktadır.

6 ve 13 katlı 4 bloktan meydana gelen Celestia Life Sancaktepe projesinde yer alan 2+1 dairelerin fiyatları 237 bin TL’den başlıyor.

Celestia Life projesinde açık yüzme havuzu, güneşlenme alanları, fitness center, çocuk oyun alanları, mini basketbol sahası gibi alanlar yer alıyor.

Celestia Life Sancaktepe projesinin satış ofisi, Osmangazi Mahallesi, Bilal Habeş-i Caddesi, Bambu Sokak, No:3 Sancaktepe / İstanbul posta adresinde yer alıyor.

Tel: 0 850 888 0 222