Proje Haberleri Yazar Mehmet

Cennet Koyu Evleri fiyat listesi

Çağdaş İnşaat tarafından Muğla İlinin Bodrum İlçesi, Göltürkbükü Mahallesi’nde hayata geçirilen Cennet Koyu Evleri projesi iki etap olarak inşa ediliyor. Bodrum, Cennet koyunda 30 bin 552 metrekare arsa alanı üzerinde..

tasinmazhaber.com Cennet Koyu Evleri fiyat listesi

Çağdaş İnşaat tarafından Muğla İlinin Bodrum İlçesi, Göltürkbükü Mahallesi’nde hayata geçirilen Cennet Koyu Evleri projesi iki etap olarak inşa ediliyor.

Bodrum, Cennet koyunda 30 bin 552 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Cennet Koyu Evleri projesi 7 tek katlı müstakil villa ve 19 dubleks müstakil villa olmak üzere toplam 26 adet villada ve 1 adet 26 odalı SPA otelden meydana geliyor. Cennet Koyu Evleri projesinde yer alan villalar 2+1 ile 6+1 arasında değişen değişiyor. Projede yer alan villaların alanları ise 91 metrekare ile 507 metrekareye arasında değişiyor.

Tek katlı taş evlerden meydana gelen projenin 1. etabı 2019 yılı Eylül ayına teslim edilecek olup dubleks müstakil villalardan meydana gelen 2. etap ise 2020 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanmaktadır.

Cennet Koyu Evleri fiyatları ne kadar?

Cennet Koyu Evleri projesinde yer alan villaların fiyatları 850 bin Euro ile 2 milyon 900 bin Euro arasında değişiyor.

Cennet Koyu Evleri projesinde açık yüzme havuzu, güneşlenme alanları, açık otopark, kapalı otopark gibi alanlar yer alıyor.

Tel: 444 50 55

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL