Emlak Haberleri Manşet Yazar Cevat ASLAN

Cennet Koyu Evleri’de yüzde 50 peşinatla

Çağdaş İnşaat tarafından Muğla İlinin Bodrum İlçesi, Göltürkbükü Mahallesi’nde hayata geçirilen Cennet Koyu Evleri projesinde yer alan villalara yüzde 50 peşinat ödeyerek sahip olma fırsatı sunuluyor. Bodrum, Cennet koyunda yer..

tasinmazhaber.com Cennet Koyu Evleri’de yüzde 50 peşinatla

Çağdaş İnşaat tarafından Muğla İlinin Bodrum İlçesi, Göltürkbükü Mahallesi’nde hayata geçirilen Cennet Koyu Evleri projesinde yer alan villalara yüzde 50 peşinat ödeyerek sahip olma fırsatı sunuluyor.

Bodrum, Cennet koyunda yer alan 27 bin metrekare büyüklüğündeki Cennet Koyu Evleri projesinde toplam 31 adet villa ve 1 adet butik otel yer alıyor. Cennet Koyu Evleri projesinde yer alan villalar 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde tasarlandı. Projedeki villaların alanları ise 91 metrekareden başlıyor 507 metrekareye kadar çıkıyor.

2020 yılı Aralık ayı gibi tamamlanması ve teslim edilmesi beklenen Cennet Koyu Evleri projesinde yüzde 50 peşinat ödedikten sonra kalan tutar ise 24 ay vade ile taksitlendirerek ödeme yapılabiliyor. Projede ayrıca kişiye özel ödeme imkanlarına da yer veriliyor.

24 adet dubleks, 7 adette tek katlı villanın yer aldığı Cennet Koyu Evleri projesinin yer kendine özel plajı da bulunuyor. Cennet Koyu Evleri projesinde açık yüzme havuzu, güneşlenme alanları, açık otopark, kapalı otopark gibi alanlar yer alıyor. Projede yer alan villaların fiyatları ise 1 milyon 500 bin Euro ile 2 milyon 950 bin Euro arasında değişiyor.

Tel: 444 50 55

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL