Kategoriler
Emlak Haberleri Manşet

CNR Emlak Ankara Fuarı Eylül’de başlıyor

Uluslararasın ilk fuar olan CNR Emlak İstanbul, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nın desteği ile bu kez Ankara’da düzenlenecek.

İlk kez Ankara’da düzenlenecek olan uluslar arası emlak fuarı olan CNR Emlak Ankara Fuarı 7 ile 10 Eylül 2017 tarihleri arasında ATO Congresium’da yapılacak.

CNR Emlak Ankara Fuarı’na Göksu Yenikapı, Vizyon Ankara Tower, Yeni Peçenek, Nevaşehir, 1800 konut, Nexus Tower, Vadi Ankara, Kale Ofis ve Kale Beytepe, Apistgate, Hüma Kule, Etlik Şelale Park Sitesi, Yemenoğlu Sancak Kule gibi bir çok Ankara’nın özel projeleri katılacak. Fuarda Ankara’nın ticari projeleri, Bursa, Osmangazi ve Yıldırım belediyelerinin kentsel dönüşüm projelerinin de yer alacak.

CNR Emlak Ankara Fuarı’nda Kuzey Afrika, Rusya, Gürcistan, Ukrayna, Balkan ve Körfez ülkelerinden özel davetli olarak gelen yabancı yatırımcılar yer alacak.

7-10 Eylül tarihleri arasında Ankara’da ATO Congresium’da organize edilecek olan CNR Emlak Ankara Fuarı, CNR Holding kuruluşu İstanbul Fuarcılık A.Ş. tarafından organize edilecek.

Tasinmazhaber.Com