Toki Haberleri Yazar Mehmet

Çorum Osmancık Toki kura sonuçları 2022

Çorum şehrinde Toki konutları kura çekilişleri yarın başlamaktadır. İlk olarak Çorum merkez ve ilçelerin kura çekilişleri de yarın yapılacaktır. Bu kapsamda Çorum Osmancık Toki kura sonuçları 2022 canlı yayın ile..

tasinmazhaber.com Çorum Osmancık Toki kura sonuçları 2022

Çorum şehrinde Toki konutları kura çekilişleri yarın başlamaktadır. İlk olarak Çorum merkez ve ilçelerin kura çekilişleri de yarın yapılacaktır. Bu kapsamda Çorum Osmancık Toki kura sonuçları 2022 canlı yayın ile yapılan çekilişle belli olacaktır. Ayrıca kura çekilişi için Çorum’da tüm hızıyla devam edecektir. Söz konusu toplu konut projesi Çorum İli, Osmancık İlçesi’nde yer almaktadır. Aşağıda yer alan linke tıklayarak Çorum Osmancık 5. Etap Toki kura çekilişi canlı izleyebilirsiniz.

250 bin sosyal konut projesi kampanyasında başvuruları sona ermiştir. Şimdi ise sıra başvurunlar için hak sahipliği kura çekilişine gelmiştir. Toplu konut projelerinde kura çekilişleri 07 Kasım 2022 tarihi itibarı ile başlamıştır.  1.5 ay gibi kısa bir sürede 8 milyon civarında projedeki konutlara başvurular yapılmıştır. Yapılan başvuruların toplam 5 milyon 135 bin 324 tanesi ise geçerli olmuştur. Başvurular ise 31 Ekim 2022 tarihinde sona ermiştir.

Kuralar ne zaman çekilecek?

Çorum Osmancık 5. Etap Toki Konutları projesinde toplam 210 adet konuta yer verilmektedir. Ayrıca bu 210 adet meskenin kura çekilişi ise 14 Aralık 2022 tarihinde yapılacaktır. Yapılacak olan Çorum Osmancık 5. Etap Toki Konutları kura çekilişi hak sahipliği belirleme kurasıdır. Kura çekilişi saat olarak ise 14 Aralık 2022 tarihinde Çarşamba günü sabah saat 10:00’da yapılacaktır. İlk olarak Çorum Merkez Toki evlerinin kura çekilişi yapılacaktır. Ardından ise tüm Çorum Toki konutlarının kura çekilişi tamamlanmış olacaktır.

Kura çekilişi nerede yapılacak?

210 dairelik toplu konut projesi İlk Evim İlk İşyerim kapsamında Çorum İli, Osmancık İlçesi’nde hayata geçirilecektir. Ayrıca kura çekilişi ise Çorum Tiyatro Salonu’nda yapılacaktır. Hak sahipliği kura çekilişi noter huzurunda canlı olarak yapılacaktır. Hak Sahibi Belirleme Kurası noter huzurunda ve idare yetkilileri denetiminde olacaktır.

Çorum Osmancık Toplu konut projesinde 2+1 ve 3+1 tip dairelerin yer alması planlanmaktadır. Bu konutların büyüklükleri ve fiyat bilgileri ise projenin ihalesi yapıldıktan sonra belli olacaktır. Ayrıca yapılan kura çekilişi ile vatandaşlar bir daire sahibi olacaklardır. Hak sahibi olup sözleşme imzalayan vatandaşlar evlerini borçları bitene kadar devredemeyeceklerdir.

Çorum Osmancık Toki kura sonuçları 2022

210 adet meskenin kura çekilişi 14 Aralık 2022 tarihinde Çarşamba günü yapılacaktır. Ayrıca kura çekilişi saat 10:00’da canlı olarak TOKİ’nin sosyal medya hesaplarından yayınlanacaktır. Çorum Merkez kuraları çekildikten sonra ise diğer ilçelerin kuraları çekilmiş olacaktır. Toplu konut projesi hak sahipliği belirleme kuraları ile ilgili detaylı bilgi için 444 86 54 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Toki kura sonucu sorgulama sayfası için tıklayınız…

Çorum Osmancık Toki kura çekilişi canlı izle

Diğer Toki haberleri haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error: Uyarı: İçerik seçimi devre dışı!

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL