Toki Haberleri Yazar Mehmet

Çorum Uğurludağ Toki kura sonuçları 2022

Türkiye’de Cumhuriyet tarihinin en büyük toplu konut kampanyasında başvurular sona ermiştir. Ardından ise toplu konut projelerinde kura çekilişlerine başlanmıştır.  Bu kapsamda da Çorum şehrinde Toki konutları kura çekilişleri yarın başlıyor…

tasinmazhaber.com Çorum Uğurludağ Toki kura sonuçları 2022

Türkiye’de Cumhuriyet tarihinin en büyük toplu konut kampanyasında başvurular sona ermiştir. Ardından ise toplu konut projelerinde kura çekilişlerine başlanmıştır.  Bu kapsamda da Çorum şehrinde Toki konutları kura çekilişleri yarın başlıyor. İlk olarak Çorum merkez ve ilçelerin kura çekilişleri de yarın yapılacaktır. Bu kapsamda Çorum Uğurludağ Toki kura sonuçları 2022 canlı yayın ile yapılan çekilişle belli olacaktır. Ayrıca kura çekilişi için Çorum’da tüm hızıyla devam edecektir. Söz konusu toplu konut projesi Çorum İli, Uğurludağ İlçesi’nde yer almaktadır. Aşağıda yer alan linke tıklayarak Çorum Uğurludağ 3. Etap Toki kura çekilişi canlı izleyebilirsiniz.

Kuralar ne zaman çekilecek?

Çorum Uğurludağ 3. Etap Toki Konutları projesinde toplam 151 adet konuta yer verilmektedir. Ayrıca bu 151 adet meskenin kura çekilişi ise 15 Aralık 2022 tarihinde yapılacaktır. Yapılacak olan Çorum Uğurludağ 3. Etap Toki Konutları kura çekilişi hak sahipliği belirleme kurasıdır. Kura çekilişi saat olarak ise 15 Aralık 2022 tarihinde Perşembe günü sabah saat 10:00’da yapılacaktır. İlk olarak Çorum Alaca 3. Etap Toki evlerinin kura çekilişi yapılacaktır. Ardından ise tüm Çorum Toki konutlarının kura çekilişi tamamlanmış olacaktır.

Kura çekilişi nerede yapılacak?

151 dairelik toplu konut projesi İlk Evim İlk İşyerim kapsamında Çorum İli, Uğurludağ İlçesi’nde hayata geçirilecektir. Ayrıca kura çekilişi ise Çorum Tiyatro Salonu’nda yapılacaktır. Hak sahipliği kura çekilişi noter huzurunda canlı olarak yapılacaktır. Hak Sahibi Belirleme Kurası noter huzurunda ve idare yetkilileri denetiminde olacaktır.

Çorum Uğurludağ 3. Etap Toplu konut projesinde 2+1 ve 3+1 tip dairelerin yer alması planlanmaktadır. Bu konutların büyüklükleri ve fiyat bilgileri ise projenin ihalesi yapıldıktan sonra belli olacaktır. Ayrıca yapılan kura çekilişi ile vatandaşlar bir daire sahibi olacaklardır. Hak sahibi olup sözleşme imzalayan vatandaşlar evlerini borçları bitene kadar devredemeyeceklerdir.

Çorum Uğurludağ Toki kura sonuçları 2022

151 adet meskenin kura çekilişi 15 Aralık 2022 tarihinde Perşembe günü yapılacaktır. Ayrıca kura çekilişi saat 10:00’da canlı olarak TOKİ’nin sosyal medya hesaplarından yayınlanacaktır. Çorum Uğurludağ 3. Etap kuraları çekildikten sonra ise diğer ilçelerin kuraları çekilecektir. Toplu konut projesi hak sahipliği belirleme kuraları ile ilgili detaylı bilgi için 444 86 54 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Toki kura sonucu sorgulama sayfası için tıklayınız…

Çorum Uğurludağ 3. Etap Toki kura çekilişi canlı izle

Diğer Toki haberleri haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error: Uyarı: İçerik seçimi devre dışı!

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL