Kategoriler
Emlak Haberleri

Dap Yapı İzmir projesinde çalışmalar başladı

Dap Yapı tarafından İzmir ili, Bornova ilçesi, Barbaros Mahallesinde hayata geçirilecek olan Dap Yapı İzmir projesinde çalışmalara başlandı.

Toplam 707 adet dairenin yer alacağı proje 400 milyon TL’lik bir yatırım değerine sahip. 30 bin başvurunun alındığı proje firmanın İstanbul dışındaki ilk projesi olma özelliğine de sahip.

Daha önceden uygulaması yapılan Çadır Günleri kampanyasının Dap İzmir projesinde de yüzde 30’luk bir kısmın yüzde 50 indirimle başlanması bekleniyor. Dap İzmir Bornova projesinde yer alan dairelerin metrekare birim fiyatları ise 4 bin 500 liradan başlayacak.

Alsancak ve Bornova arasındaki yer alan Dap Bornova projesinde yer alan dairelerin satış fiyatlarının ise 199 bin liradan başlaması bekleniyor.

31 ve 32 katlı 2 bloktan meydana gelen Dap İzmir projesinde peşin alımlarda ise yüzde 8 indirim uygulanıyor. Projede yüzde 5 peşinat ve 36 ay vade, sıfır faiz ile daire sahibi olma fırsatı da sunuluyor. Projede banka kredisiyle 120 aya kadar farklı vade seçenekleri de yer alıyor.

Tel: 444 9 327

Tasinmazhaber.Com