Kategoriler
Emlak Haberleri

Dekon Suadiye Ametist’te son daireler

Dekon İnşaat tarafından İstanbul Anadolu yakası Bağdat Caddesi’nde yakın bir konumda hayata geçirilen Dekon Suadiye Ametist projesinde kalan son 15 dairenin satışları devam ediyor.

İlk etabı tamamlanan ve yaşamın başladığı Dekon Suadiye Ametist projesinde ikinci etabın ise 2017 yılı Ağustos ayı içerisinde teslim edilmesi bekleniyor.

2 +1, 3+1, 3+1 dubleks, 4+2 çatı teras ve dubleks tipindeki toplam 152 adet daireden meydana gelen Dekon Suadiye Ametist projesinde daire büyüklükleri ise 90 metrekare ile 275 metrekare arasında değişiyor.

Dekon Suadiye Ametist projesinde jakuzili açık yüzme havuzu, spor salonu, kafe, zen bahçesi, çocuk oyun odası, çocuk parkı, çok amaçlı spor alanları, kapalı otoparkı,  güvenlik gibi alanlar yer alıyor.

Bağdat caddesine 350 metre uzaklıkta yer Dekon Suadiye Ametist toplu taşıma araçlarına 2 dakika, Suadiye Metrobüs durağını yanında, Marmaray Suadiye istasyonuna 2 dakika, Bostancı İDO iskelesine 5 dakika, 15 Temmuz Şehitler Köprüsüne 10 dakika, FSM köprüsüne 15 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise araçla 20 dakika mesafede yer alıyor.

Tel: 0216 361 02 50

Tasinmazhaber.Com