Kategoriler
Toki Haberleri

Denizli Bozkurt Toki kura sonuçları belli oluyor

Denizli Bozkurt Toki kura sonuçları yapılacak olan çekiliş ile belli olacaktır. Bu Denizli Bozkurt toplu konut projesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı öncülüğünde sosyal konut projesi kapsamında hayata geçirilmektedir. Toplu konut projesi Denizli İli, Bozkurt İlçesi’nde yer almaktadır. Bununla birlikte bu toplu konut projesinde hak sahipliği kura çekilişi yapılacaktır.

250 bin sosyal konut projesi kapsamında başlatılan kampanyada Türkiye genelinde 81 ilde hayata geçirilmektedir. Denizli Bozkurt İnceler Mahallesi 2. Etap Konut projesinde yer alan konutlar için kura çekilişi yapılacaktır. Bu konut projesinde kalan toplam 18 adet konutun konut belirleme kurası çekilişi yapılacaktır. 18 adet konutun ise 13 tanesi 2+1 tip konutlardan meydana gelmektedir. Ayrıca 5 tanesi ise 3+1 tip dairelerden meydana gelmektedir. Sosyal konutların kura çekilişleri ise 11 Ağustos 2023 tarihinde başlayacaktır. Çekiliş sonucu ile birlikte Denizli Bozkurt İnceler Mahallesi 2.Etap Toplu Konut projesindeki konut sahipleri belli olacaktır.

Denizli Bozkurt İnceler Mahallesi 2.Etap kura çekilişi

Bu Denizli Bozkurt İnceler Mahallesi 2.Etap Toplu Konut projesinde yer alan konutlar için konut belirleme kurası çekilişi 11 Ağustos 2023 tarihlerinde yapılacaktır. Hak sahipliği kura çekilişi 11 Ağustos 2023 tarihinde Cuma günü yapılacaktır. Ayrıca kura çekilişi Cuma günü saat 11:00’de başlayacaktır. Ve ayrıca Denizli Bozkurt İnceler Mahallesi 2.Etap Toplu Konut projesinde toplam 18 adet konutun kura çekilişi yapılacaktır.

Konut Belirleme Kurası çekilişi TOKİ’nin sosyal medya (FaceBook, Twitter, YouTube ve Instagram) hesaplarından canlı yayınlanacaktır. Projedeki 18 adet konut için başvurular yapılmıştır.

Bu toplu konut projesindeki 2+1 tip daireler brüt 88.36 metrekare büyüklüğe sahiptir. 3+1 tip daireler brüt 102 ve 103.76 metrekare büyüklüğe sahiptir. Ayrıca fiyatlara bakıldığında ise 2+1 tip dairelerin fiyatları 797.310,71 TL’den başlamaktadır. Bununla birlikte 3+1 tip dairelerin fiyatları ise 949.980,59 TL’den başlamaktadır.

Hak sahiplerine konutlar, başvuru bedeli düşüldükten sonra kalan tutar üzerinden ilk etapta yüzde 10 peşinat ödenmektedir. Kalan tutar ise 240 ay vade ile ödenebilmektedir. Peşinat, sözleşme imzalama aşamasında ödenecektir.

Denizli Bozkurt Toki kura sonuçları

Toplu konut projesindeki tüm dairelerin kura çekilişi 11 Ağustos 2023 tarihinde Cuma günü yapılacaktır. Ayrıca hak sahibi belirleme kura çekilişi saat 11:00’de canlı olarak TOKİ’nin sosyal medya hesaplarından yayınlanacaktır. Denizli Bozkurt İnceler Mahallesi 2. Etap Konut projelerindeki konutların hak sahipliği kuraları çekildikten sonra daire sahipleri belli olmuştur. Toplu konut projesi hak sahipliği belirleme kuraları ile ilgili detaylı bilgi için 444 86 54 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Denizli Bozkurt İnceler Mahallesi 2. Etap kura çekilişi canlı izle

Diğer Toki haberleri haberleri için tıklayınız…