Proje Haberleri Yazar Sevgi EMEK

Dumlu Yapı Happy Life lansman fiyatlarıyla satışta

Dumlu Yapı Happy Life konut projesi modern yapısı ve lüks yaşam alanları ile sahiplerini bekliyor. Tekirdağ’ın Çerkezköy İlçesinde yükselen proje Dumlu Yapı firması güvencesiyle hayata geçirilmektedir. Aynı zamanda bu konutlar..

tasinmazhaber.com Dumlu Yapı Happy Life lansman fiyatlarıyla satışta

Dumlu Yapı Happy Life konut projesi modern yapısı ve lüks yaşam alanları ile sahiplerini bekliyor. Tekirdağ’ın Çerkezköy İlçesinde yükselen proje Dumlu Yapı firması güvencesiyle hayata geçirilmektedir. Aynı zamanda bu konutlar tek tip dairelerden oluşmaktadır. Konut projesi tanıtım aşamasında olup daire satışları devam etmektedir. Projenin iç ve dış yapısı hakkında, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Site içerisinde bulunan proje, Çerkezköy İlçesi Cumhuriyet Mahallesi üzerindeki proje alanı içerisinde inşa edilmektedir. Projede tek tip seçeneği sunulmaktadır. Aynı zamanda Dumlu Yapı Happy Life kaliteli işçiliğe sahip daireleri ile dikkat çekmektedir. Konut projesi henüz tanıtım aşamasında olup, tüm detaylar paylaşılmamıştır.

2 konut bloğundan meydana gelen konut projesinde açık yüzme havuzu, açık otopark, çocuk oyun alanları gibi alanların yer alacağı planlanmıştır. Proje kapsamındaki daireler1+1 tip olarak tasarlanmıştır. Ayrıca dairelerin büyüklükleri ise brüt 75 metrekare olarak tasarlanmıştır. Proje ile ilgili daha fazla detay ileriki günlerde belli olacaktır.

Dumlu Yapı Happy Life konumu ve fiyatları hakkında

Konut projesi, Çerkezköy’ün Cumhuriyet Mahallesinde konumlandırılmıştır. Aynı zamanda hastane, okul, kreş, restoran ve alışveriş merkezlerine oldukça yakın mesafededir.

Daire fiyatları daire tipine kata göre değişiklik gösterebilmektedir.

Proje kapsamında satışları devam eden;

75 metrekare brüt alana sahip 1+1 tip daireler 425 bin TL’den başlayan lansman fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0282 738 18 78 ve 0541 738 18 78 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL