Proje Haberleri Yazar Buse GÜLER

Ebruli Ispartakule’de yüzde 20 indirim fırsatı

Adından da anlaşılacağı gibi İstanbul Ispartakule’de hayata geçirilecek olan Ebruli Ispartakule projesi, üç firmanın ortaklığı ile yaşama kazandırılıyor. Aslan Yapı, Sıtar İnşaat ve Torkam İnşaat’ın inşasını üstlendiği Ebruli Ispartakule projesi,..

tasinmazhaber.com Ebruli Ispartakule’de yüzde 20 indirim fırsatı

Adından da anlaşılacağı gibi İstanbul Ispartakule’de hayata geçirilecek olan Ebruli Ispartakule projesi, üç firmanın ortaklığı ile yaşama kazandırılıyor. Aslan Yapı, Sıtar İnşaat ve Torkam İnşaat’ın inşasını üstlendiği Ebruli Ispartakule projesi, 41 bin 168 metrekarelik arsa alanı üzerinde yükselecek.

Ebruli Ispartakule projesinde 28 katlı kuleler yer alıyor. Bu kulelerin yanı sıra 4 katlı konaklara da bünyesinde yer veren Ebruli Ispartakule projesinde 724 konut, 52 ticari dükkan bulunuyor. Konutların büyüklükleri ise alıcıları için 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerde tasarlandı. Yüz ölçümleri de 114 metrekare ile 208 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Liste fiyatlarına baktığımız zaman en düşük konut fiyatı %20 indirimli olarak 480 bin TL olan Ebruli Ispartakule projesinden konut sahibi olmak isteyen alıcılara peşin alımlarda %20 indirim fırsatı sunuluyor.

Projenin 2019 yılı Aralık ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon : 444 26 93

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL