Proje Haberleri Yazar Cevat ASLAN

Elmas Park Çamlıca satışları başladı

Elmas Park Çamlıca projesi mükemmel konumu ve lüks yaşam alanları ile sahiplerini bekliyor. Projenin konumu Bursa’nın Nilüfer İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bahsi geçen proje Numan Kaleli A.Ş. tarafından hayata geçirilmektedir…

tasinmazhaber.com Elmas Park Çamlıca satışları başladı

Elmas Park Çamlıca projesi mükemmel konumu ve lüks yaşam alanları ile sahiplerini bekliyor. Projenin konumu Bursa’nın Nilüfer İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bahsi geçen proje Numan Kaleli A.Ş. tarafından hayata geçirilmektedir. Site içerisinde 7 artı 1 konut tiplerinden oluşan lüks daireler bulunmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Numan Kaleli A.Ş. ayrıcalığıyla yaşama geçirilen projede 7 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Satışa sunulan 7 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 280 metrekaredir. Ayrıca 7 artı 1 dairelerin net büyüklüğü 250 metrekare olmaktadır. Proje, deprem ve yangın yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmektedir. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Her daireye ait kapalı otopark alanı mevcuttur. Binada geniş asansör sistemi yer almaktadır. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Ayrıca konutlar yerden ısıtma sistemine sahiptir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Akıllı ev sistemi özelliği ile telefondan daire yönetimi sağlanmaktadır. Bununla birlikte konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Çamaşır odası, giyinme odası, ebeveyn banyosu, gömme dolap, duşakabin, vestiyer, kiler ve fiber internet gibi pek çok farklı özellik yer almaktadır. Dairelerde ışık bandı uygulaması ile duvar kağıdı uygulaması yapılmaktadır. Bunun yanı sıra birinci sınıf parke uygulaması yapılmaktadır.

Elmas Park Çamlıca konumu hakkında

Proje, Bursa’nın Nilüfer İlçesi Çamlıca Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Mükemmel lokasyonda yer alan proje şehir, stadyum ve dağ manzarasına sahiptir. Çevresinde market, park alanı, okullar bölgesi, belediye, cami ve sağlık ocağı mevcuttur. Bununla birlikte otobüs durakları yakın mesafede yer almaktadır.

Elmas Park Çamlıca fiyatları ne kadar?

Elmas Park Çamlıca projesinde banka kredisine uygun satışlar yapılmaktadır. Brüt 280 metrekare büyüklüğe sahip 7 artı 1 dairelerin fiyatı 5.200.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0(224) 413 25 04 veya 0(549) 833 42 67 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberlerine ulaşmak için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error: Uyarı: İçerik seçimi devre dışı!

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL