Kategoriler
Toki Haberleri

Eskişehir Sarıcakaya Toki kura sonuçları

Eskişehir Sarıcakaya Toki kura sonuçları kura çekilişi ile birlikte belli olacaktır. Bu toplu konut projesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı öncülüğünde hayata geçirilmektedir. Toplu konut projesi Uşak İli, Eşme İlçesi’nde yer almaktadır. Bununla birlikte bu toplu konut projesinde hak sahipliği kura çekilişi yapılacaktır.

250 bin sosyal konut projesi kapsamında başlatılan kampanyada Türkiye genelinde 81 ilde hayata geçirilmektedir. Eskişehir Sarıcakaya Bilal Habeşi Mahallesi 77 Konut projesinde yer alan konutlar için kura çekilişi yapılacaktır. Bu konut projesinde kalan konutların konut belirleme kurası çekilişi yapılacaktır. Sosyal konutların kura çekilişleri ise 16 Ağustos 2023 tarihinde başlayacaktır. Çekiliş sonucu ile birlikte Eskişehir Sarıcakaya Bilal Habeşi Mahallesi 77 Konut projesindeki konut sahipleri belli olacaktır.

Eskişehir Sarıcakaya Bilal Habeşi Mahallesi 77 Konut kura çekilişi

Bu Eskişehir Sarıcakaya Bilal Habeşi Mahallesi 77 Konut projesinde yer alan konutlar için konut belirleme kurası çekilişi 16 Ağustos 2023 tarihlerinde yapılacaktır. Hak sahipliği kura çekilişi 16 Ağustos 2023 tarihinde Çarşamba günü yapılacaktır. Ayrıca kura çekilişi Salı günü saat 11:00’de başlayacaktır. Ve ayrıca Eskişehir Sarıcakaya Bilal Habeşi Mahallesi 77 Konut projesinde konutların kura çekilişi yapılacaktır.

Konut Belirleme Kurası çekilişi TOKİ’nin sosyal medya (FaceBook, Twitter, YouTube ve Instagram) hesaplarından canlı yayınlanacaktır. Projedeki 2+1 konutlar için 25, 3+1 konutlar için ise 19 başvuru yapılmıştır.

Eskişehir Sarıcakaya Toki kura sonuçları

Toplu konut projesindeki tüm dairelerin kura çekilişi 16 Ağustos 2023 tarihinde Çarşamba günü yapılacaktır. Ayrıca hak sahibi belirleme kura çekilişi saat 11:00’de canlı olarak TOKİ’nin sosyal medya hesaplarından yayınlanacaktır. Eskişehir Sarıcakaya Bilal Habeşi Mahallesi 77 Konut projelerindeki konutların hak sahipliği kuraları çekildikten sonra daire sahipleri belli olmuştur. Toplu konut projesi hak sahipliği belirleme kuraları ile ilgili detaylı bilgi için 444 86 54 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Eskişehir Sarıcakaya Bilal Habeşi Mahallesi 77 konut Toki kura çekilişi canlı izle

Diğer Toki haberleri haberleri için tıklayınız…