Kategoriler
Proje Haberleri

Eye Of İstanbul Pendik satışları devam ediyor

İstanbul’un Pendik konut projesi Başkent İnşaat Firması tarafından hayata geçirilmektedir. Konut projesi İstanbul İli, Pendik İlçesi, Dumlupınar Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Projede daireler lansmana özel fiyatlarla satışları devam etmektedir. Aynı zamanda daire satışlarında özel ödeme avantajları da sunulmaktadır. Eye Of İstanbul Pendik konut projesinde yer alan daire tipleri neler? Dairelerin büyüklükleri ne kadar? Daire fiyatları ne kadar? Gibi bütün sorulara haberimizin devamında yanıt bulabilirsiniz.

Eye Of İstanbul Pendik Daireleri Hangi Özelliklere Sahip?

Konut projesi Dumlupınar Mahallesi üzerinde yer alan arsa alanı üzerinde inşa edilmektedir. Arsa üzerinde yükselmekte olan konut projesi tek konut bloğundan meydana gelmektedir. Daire içlerinde pek çok olanak sunulmaktadır. Ayrıca dairelerde ısıcam, intercom sistemi, görüntülü diafon, spot aydınlatma gibi imkanlar sunulmaktadır.

Eye Of İstanbul Pendik konut projesinde üç tip daire seçeneklerine yer verilmektedir. Proje kapsamında ayrıca spor salonu, yarı olimpik yüzme havuzu, sauna, hamam, buhar odası, kafeterya, otopark sunulmaktadır. Bu daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 tip dairelerden oluşmaktadır.  Dairelerin büyüklükleri ise brüt 45 metrekare ile 90 metrekare arasında değişmektedir. Aynı zamanda konut projesinde toplam 140 daire yer almaktadır.

İstanbul Konut Projesi Daire Fiyatları Ne Kadar?

Pendik konut projesinde yer alan dairelerin bulunduğu kata göre de değişmektedir. Bu kapsamda satışları devam eden 1+1 daireler, 1 milyon 300 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Lansmana özel fiyatlardaki daireler, %30 peşinatla inşaat sonuna dek özel ödeme planıyla sunulmaktadır.

Proje Nerede Yer Alıyor?

Proje, Pendik Gözdağı Mahallesinde konumlandırılmıştır. Aynı zamanda proje ana caddeye, otobüs, minibüs ve metroya yürüme mesafesindedir. E-5 ve Pendik Köprüsüne de yürüme mesafesindedir.

Konut projesi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için 0216 312 53 28 ve 0541 676 36 86 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Diğer konut projeleri için tıklayınız…