Proje Haberleri Yazar Cevat ASLAN

Fu İdea Life ön satışta

Fu İdea Life projesi, “Biraz şehir ama Çokça Doğa ve Deniz” sloganıyla yola çıkan Fu Yapı tarafından hayata geçirilmektedir. Projenin konumu ise Aydın’ın Kuşadası İlçesi’nde yer almaktadır. Site içerisinde yatay..

tasinmazhaber.com Fu İdea Life ön satışta

Fu İdea Life projesi, “Biraz şehir ama Çokça Doğa ve Deniz” sloganıyla yola çıkan Fu Yapı tarafından hayata geçirilmektedir. Projenin konumu ise Aydın’ın Kuşadası İlçesi’nde yer almaktadır. Site içerisinde yatay mimariye sahip bloklarda 2 artı 1 konut tiplerinden oluşan daireler bulunmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Fu Yapı güvencesi ile geliştirilen proje kapsamında her biri 3 katlı olmak üzere yatay mimariyle tasarlanmış konut blokları yükselmektedir. Bu bloklarda 2 artı 1 konut tiplerinden oluşan daireler yer almaktadır. Satışa sunulan 2 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 85 metrekaredir. Ayrıca 2 artı 1 dairelerin net büyüklüğü 60 metrekare olmaktadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için açık otopark alanı mevcuttur. Sosyal alanlar içerisinde yetişkin ve çocuk yüzme havuzları ile güneşlenme alanları bulunmaktadır. Bununla birlikte özel bahçe alanı ile modern peyzaj düzenlemesi yapılmaktadır.

Site içi aydınlatma, otomatik bahçe sulama sistemi, bina içi çöp ayrıştırma bacası, asansör, hidrofor, su deposu ve merkezi uydu sistemi gibi birçok özelliğe sahiptir. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Ayrıca konutlar yerden ısıtma sistemine sahiptir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Üstelik konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Klima alt yapısı, üçlü ankastre set, otomatik panjur, PVC doğrama ve vestiyer gibi pek çok özellik yer almaktadır. Salon ve mutfakta seramik zemin uygulaması yapılmaktadır. Ayrıca diğer odalarda laminat parke uygulaması yapılmaktadır.

Fu İdea Life konumu hakkında

Denize ve doğaya komşu konumda olan proje Aydın’ın Kuşadası İlçesi Davutlar Mahallesi’nde inşa dilmektedir. Samson Ormanları ile denizin birleştiği benzersiz doğa havasıyla 4 mevsim ferah bir yaşam sunmaktadır. Çevresinde market, semt pazarı, spor salonu, okullar bölgesi ve sağlık kurumları mevcuttur. Dolmuş ve minibüs durakları yakın mesafede yer almaktadır.

Fu İdea Life fiyatları ne kadar?

Fu İdea Life projesi ön satış avantajları ile sahiplerini bekliyor. Brüt 85 metrekare olan 2 artı 1 dairelerin fiyatı 1.700.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi için 0 (256) 613 20 22 veya 0 (537) 440 08 57 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error: Uyarı: İçerik seçimi devre dışı!

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL