Kategoriler
Emlak Haberleri Manşet

Fuzul Başakcity’de 15 bin TL peşinatla

Fuzul Yapı tarafından İstanbul İli, Başakşehir İlçesi’nde hayata geçirilen Fuzul Başakcity Boutique Residence projesinde senetle topraktan ev alma fırsatı sunuluyor.

Fuzul Grup’un İstanbul, Başakşehir’deki 9. projesi olan Fuzul Başakcity Boutique Residence projesi 12 katlı iki blokta toplam 123 adet daireden meydana geliyor.

Ön talep sürecinin başladığı Fuzul Başakcity Boutique Residence projesinin 24 ayda tamamlanarak hak sahiplerine teslim edilmesi planlanmaktadır.

1+1,2+1,3+1 ve 4+1 tipindeki daire seçeneklerinden meydana gelen Fuzul Başakcity Boutique Residence projesinde daire büyüklükleri ise 70 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor.

25. yıla özel olarak topraktan ve senetle satış imkânı sunulan Fuzul Başakcity projesinde 15 bin TL peşinat veya yüzde 5 peşinat ödeyerek daire sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Başakcity Residence projesi Bizimevler, Kent Neriva, Kent Ariva, Olimpa AVM, Olimpa Rezidans, Evila, Olimpa Park Plus ve 3. İstanbul Başakşehir projelerinden sonra Fuzul Grup’un Başakşehir’deki 9. projesi olacak.

Tel: 444 0 156