Proje Haberleri Yazar Cevat ASLAN

Hasbahçe Konakları Güngören özel fiyatlarla satışta

Hasbahçe Konakları Güngören konut projesi Kahramanoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilmekte olup şirketin en yeni projesidir. Projenin konumu İstanbul’un Güngören İlçesi’nde yer almaktadır. Proje kapsamında 4 artı 2 ve 5 artı..

tasinmazhaber.com Hasbahçe Konakları Güngören özel fiyatlarla satışta

Hasbahçe Konakları Güngören konut projesi Kahramanoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilmekte olup şirketin en yeni projesidir. Projenin konumu İstanbul’un Güngören İlçesi’nde yer almaktadır. Proje kapsamında 4 artı 2 ve 5 artı 2 konut tiplerinden oluşan dubleks daireler bulunmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Kahramanoğlu İnşaat firması güvencesi ile tasarlanan proje kapsamında 5 katlı tek blok yükselmektedir. Bu bloklarda konutlarla birlikte ticari üniteler de yer almaktadır. Daireler ise 4 artı 2 ve 5 artı 2 dubleks tiplerinden oluşmaktadır. Satışa sunulan 4 artı 2 dubleks dairelerin büyüklüğü brüt 173 ile 175 metrekare arasında değişmektedir. Ayrıca 5 artı 2 dubleks dairelerin büyüklüğü brüt 240 metrekare olmaktadır. 4 artı 2 dubleks dairelerin alt ve üst katı 2 artı 1 konut tiplerine ayrılmıştır. 5 artı 2 dubleks dairelerin alt katı 3 artı 1, üst katı ise 2 artı 1 konut tiplerine ayrılmıştır.

Projede her daireye özel kapalı otopark alanı mevcuttur. Asansör, su deposu, kablo TV ve merkezi uydu sistemi gibi birçok özelliğe sahiptir. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Isıtma sistemi olarak doğalgaz mevcuttur. Ayrıca kombi takılı olarak teslim edilmektedir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Her daire boyalı olarak teslim edilmekte olup içerisinde mobilyalar da bulunmaktadır. Üstelik konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Duşakabin, PVC doğrama, spot aydınlatma ve geniş teras alanı gibi pek çok özellik yer almaktadır. Bunun yanı sıra parke zemin ve seramik zemin uygulaması yapılmaktadır.

Hasbahçe Konakları Güngören konumu hakkında

İstanbul’un Güngören İlçesi Merkez Mahallesi’nde inşa edilen projenin ön cephesi Has Bahçeye, arka cephesi ise Millet Bahçesi’ne bakmaktadır. Merkezi konumda yer alan proje park manzarası ile birlikte şehir manzarasına da sahiptir. Çevresinde alışveriş merkezi, eğlence merkezi, market, semt pazarı ve spor salonu bulunmaktadır. Ayrıca hastane, sağlık ocağı ve eczane gibi sağlık kurumları mevcuttur. Bununla birlikte kaymakamlık, muhtarlık, Köyiçi ve otobüs durakları yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Hasbahçe Konakları Güngören fiyatları ne kadar?

Hasbahçe Konakları Güngören projesinde konut tipine göre değişen özel fiyatlar mevcuttur. Brüt 173 ile 175 metrekare arasında olan 4 artı 2 dubleks dairelerin fiyatı 4.750.000 TL’den satışa sunulmuştur. Ayrıca brüt 240 metrekare olan 5 artı 2 dubleks dairelerin fiyatı 5.750.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi için 0 (212) 553 78 29 veya 0 (541) 268 85 27 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error: Uyarı: İçerik seçimi devre dışı!

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL