Proje Haberleri Yazar Sevgi EMEK

Hill Town Davutlar Kuşadası satışları devam ediyor

Hill Town Davutlar Kuşadası projesi Aydın İli, Kuşadası İlçesi, Davutlar’da yer almaktadır. Kuşadası villa projesi Albayrak İnşaat firması tarafından hayata geçirilmektedir. Proje 9.700 metrekarelik 3 ada üzerinde inşa edilmektedir. Bu..

tasinmazhaber.com Hill Town Davutlar Kuşadası satışları devam ediyor

Hill Town Davutlar Kuşadası projesi Aydın İli, Kuşadası İlçesi, Davutlar’da yer almaktadır. Kuşadası villa projesi Albayrak İnşaat firması tarafından hayata geçirilmektedir. Proje 9.700 metrekarelik 3 ada üzerinde inşa edilmektedir. Bu villalar 3 artı 1, 3.5+1, 4+2 ve 7+1 konut tipinde tasarlanmıştır. Projenin iç ve dış yapısı hakkında, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Villa projesi Kuşadası Davutlar’da yer alan 9 bin 700 metrekare yüzölçümüne sahip arsa alanı üzerinde inşa edilmektedir. Söz konusu villa projesinde toplam 39 adet villa yer almaktadır. Kuşadası villa projesindeki villalar 3+1, 3.5+1, 4+2 ve 7+1 konut tipinde tasarlanmıştır. Satışa sunulan 3 artı 1 villaların büyüklüğü brüt 115 metrekaredir. 3.5+1 tip villaların büyüklüğü brüt 135 metrekaredir. 4+2 tip villaların büyüklüğü brüt 201 metrekaredir. Ayrıca 7+1 tip villaların büyüklüğü ise brüt 300 metrekare olmaktadır.

Villa projesinde yer alan villalarda ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. 7/24 kameralı güvenlik sistemi sağlanmaktadır. Her daireye özel açık otopark alanı mevcuttur. Ayrıca site içerisinde açık yüzme havuzu bulunmaktadır. Bunun yanı sıra geniş yeşil alanlı peyzaj ve ağaç uygulaması yapılmaktadır. Modern tasarımlı ev girişi ve güvenlikli çelik kapı bulunmaktadır. Salon ve tüm odalarda parke zemin ve seramik zemin uygulanmaktadır. Ayrıca akıllı ev sistemine uygun otomatik panjurlar bulunmaktadır. Villalardaki banyolar Hilton banyo özelliğine sahiptir.

Hill Town Davutlar Kuşadası nerede yer alıyor?

Söz konusu villa projesi, Aydın İli, Kuşadası İlçesi, Davutlar Mahallesi’nde yer almaktadır. Bu konutlar Milli Parkın yanında, ormanla iç içe ferah bir yaşam alanına sahiptir. Ayrıca doğa, park & yeşil alan ve havuz manzaralıdır. Muhitte alışveriş merkezi, eğlence merkezi, market ve semt pazarı gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz birçok alan bulunmaktadır. Bunun yanı sıra hastane, sağlık ocağı ve eczane gibi sağlık kurumları mevcuttur.

Hill Town Davutlar Kuşadası fiyatları ne kadar?

Hill Town Davutlar Kuşadası projesinde fiyatlar villa tipine ve büyüklüğüne göre değişmektedir. Bu kapsamda bakıldığında villaların fiyatları 4 milyon 350 bin TL’den başlamaktadır.

Villa projesinde yer alan brüt 115 metrekare büyüklüğe sahip 3+1 villaların fiyatları 4 milyon 350 bin TL’den başlamaktadır.

Brüt 135 metrekare büyüklüğe sahip 3.5+1 tip villaların fiyatları 4 milyon 450 bin TL’den başlamaktadır.

Brüt 201 metrekare büyüklüğe sahip 4+2 tip villaların fiyatları 6 milyon 800 bin TL’den başlamaktadır.

Ayrıca brüt 300 metrekare büyüklüğe sahip 7+1 tip villaların fiyatları ise 5 milyon 999 bin TL’den başlamaktadır.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0542 450 20 80 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer konut projeleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error: Uyarı: İçerik seçimi devre dışı!

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL