Proje Haberleri Yazar Murat YILMAZ

Hotki Bulvar satışları devam ediyor

Yenimahalle konut projesi Hotki İnşaat Enerji A.Ş. firması tarafından hayata geçirilmektedir. Konut projesi Ankara İli, Yenimahalle İlçesi, Yeni Batı Mahallesi’nde yer almaktadır. İstanbul yolu olarak bilinen Fatih Sultan Mehmet Bulvarı üzerinde..

tasinmazhaber.com Hotki Bulvar satışları devam ediyor

Yenimahalle konut projesi Hotki İnşaat Enerji A.Ş. firması tarafından hayata geçirilmektedir. Konut projesi Ankara İli, Yenimahalle İlçesi, Yeni Batı Mahallesi’nde yer almaktadır. İstanbul yolu olarak bilinen Fatih Sultan Mehmet Bulvarı üzerinde hayata geçirilen Hotki Bulvar Ankara projesinde satışlar tüm hızıyla devam etmektedir. Daire tipleri neler? Daire fiyatları ne kadar? Ödeme planı nasıl? Tüm bu sorunların cevabı haberimizin devamında yer alıyor.

Proje özellikleri neler?

Mülk Caddesi’nde cepheli arsa alanı üzerinde inşa edilen proje tek konut bloğundan meydana gelmektedir. 15 katlı tek konut bloğunda toplam 96 adet daireden meydana geliyor. Yeni Batı Mahallesi konut projesindeki konut bloğu ayrıca üç adet ticari blokta yer almaktadır. İki adet ticari blok Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’na cepheli olup 3 katlı 10 adet ticari üniteden oluşmaktadır. Bir adet ticari blok ise 2 katlı ve 10 adet ticari üniteden meydana geliyor.

Hotki Bulvar Yenimahalle projesinde 3+1 ve 4+1 tip daire seçeneklerine yer verilmektedir. 96 adet konutun 31 tanesi 3+1 tip dairelerden meydana geliyor. Dairelerin 64 tanesi ise 4+1 tip dairelerden meydana geliyor. 3+1 tipinde tasarlanan dairelerin büyüklükleri brüt 125 metrekaredir. 4+1 tipinde tasarlanan konutların büyüklükleri ise brüt 160 metrekaredir.

Hotki Bulvar fiyatları ne kadar?

Konut projesindeki dairelerin fiyatları dairelerin tipine ve büyüklüğüne göre değişmektedir. Ayrıca fiyatlar bulunduğu kata ve cephesine göre değişiklik göstermektedir. Bu kapsamda satılık daire fiyatları 2 milyon 750 bin TL’den başlamaktadır.

Projedeki brüt 125 metrekare 3+1 tip dairelerin fiyatları 2 milyon 750 bin TL’den başlamaktadır.

Brüt 160 metrekare büyüklüğe sahip 4+1 tip dairelerin fiyatları ise 2 milyon 850 bin TL’den başlamaktadır.

Hemen tapu fırsatı sunulan projede ayrıca vade farkı olmadan ödeme imkanı ve esnek ödeme imkanı da yer alıyor.

Proje Yeni Batı Mahallesi, Mülk Caddesi, Yenimahalle / Ankara adresinde yer alıyor. Konut projesi hakkında daha detaylı bilgi almak için 0312 226 20 07 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error: Uyarı: İçerik seçimi devre dışı!

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL