Emlak Haberleri Yazar Mehmet

İhlas Marmara Evleri 4’te çalışmalar başladı

İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme ve Ticaret A.Ş. tarafından İstanbul ili, Beylikdüzü ilçesi, Yakuplu Mahallesi’nde hayata geçirilecek olan İhlas Marmara Evleri 4 projesinde çalışmalara başlandı. 61 bin 705 metrekare büyüklüğe sahip..

tasinmazhaber.com İhlas Marmara Evleri 4’te çalışmalar başladı

İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme ve Ticaret A.Ş. tarafından İstanbul ili, Beylikdüzü ilçesi, Yakuplu Mahallesi’nde hayata geçirilecek olan İhlas Marmara Evleri 4 projesinde çalışmalara başlandı.

61 bin 705 metrekare büyüklüğe sahip arsa parselleri üzerinde inşa edilecek olan İhlas Marmara Evleri 4 projesinde Yapı Ruhsatı alındı.

İhlas Marmara Evleri 4 projesinde 1.249 adet daire ve 52 adet ticari ünite olmak üzere toplam 1.301 adet bağımsız bölüm bulunuyor.

İhlas Marmara Evleri 4 projesinde ödeme seçenekleri, daire fiyatları, daire tipleri, daire büyüklükleri gibi önemli bilgiler henüz açıklanmadı.

İki parsel üzerinde inşa edilecek olan İhlas Marmara Evleri 4 projesinin 2017 yılı Kasım ayı içerisinde inşaat çalışmalarına başlanması bekliyor.

36 ayda teslim edilmesi beklenen İhlas Marmara Evleri 4 projesi Yakuplu Mahallesi, Aydın Menderes Caddesi, Beylikdüzü / İstanbul adresinde yer alıyor.

Tel: 0212 454 20 00

Tasinmazhaber.Com

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL