Kategoriler
Toki Haberleri

İzmir Seferihisar Camikebir Toki kura sonuçları

İzmir Seferihisar Camikebir Toki kura sonuçları kura çekilişi ile birlikte belli olacaktır. Bu toplu konut projesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı öncülüğünde hayata geçirilmektedir. Toplu konut projesi İzmir İli, Seferihisar İlçesi, Camikebir Mahallesi’nde yer almaktadır. Bununla birlikte bu toplu konut projesinde hak sahipliği kura çekilişi yapılacaktır.

250 bin sosyal konut projesi kapsamında başlatılan kampanyada Türkiye genelinde 81 ilde hayata geçirilmektedir. İzmir Seferihisar Camikebir 1. Bölge 410 Konut ve İzmir Seferihisar Camikebir 2. Bölge 612 Konut projesi kapsamında konutların kura çekilişi yapılacaktır. Bu konut projelerindeki toplam 87 adet ve konutun konut belirleme kurası çekilişi yapılacaktır. 87 adet konutun ise 50 tanesi 2+1 tip konutlardan meydana gelmektedir. Ayrıca 37 tanesi ise 3+1 tip dairelerden meydana gelmektedir. Sosyal konutların kura çekilişleri ise 28 Eylül 2023 tarihinde başlayacaktır. Çekiliş sonucu ile birlikte İzmir Seferihisar Camikebir Konut projesindeki konut sahipleri belli olacaktır.

İzmir Seferihisar Camikebir Toki Konutları kura çekilişi

Bu İzmir Seferihisar Camikebir Konut projesinde yer alan konutlar için konut belirleme kurası çekilişi 28 Eylül 2023 tarihlerinde yapılacaktır. Hak sahipliği kura çekilişi 28 Eylül 2023 tarihinde Perşembe günü yapılacaktır. Ayrıca kura çekilişi Perşembe günü saat 11:00’de başlayacaktır. Ve ayrıca İzmir Seferihisar Camikebir Toki Konutları projesinde toplam 87 adet konutun kura çekilişi yapılacaktır.

Konut Belirleme Kurası çekilişi TOKİ’nin sosyal medya (FaceBook, Twitter, YouTube ve Instagram) hesaplarından canlı yayınlanacaktır. Projedeki 87 adet konut için başvurular yapılmıştır.

Toplu konut projesindeki 2+1 tip daireler brüt 84.66 ve 87.56  metrekare büyüklüğündedir. Ayrıca projedeki 3+1 tip dairelerin büyüklükleri ise brüt 101.56 ve 103.07 metrekare büyüklüğündedir. Konutların fiyatlarına baktığımızda ise 2+1 tip konutların fiyatları 1.166.841,60 TL’den başlamaktadır. 3+1 tip dairelerin fiyatları ise 1.338.232,32 TL’den başlamaktadır.

Hak sahiplerine konutlar, başvuru bedeli düşüldükten sonra kalan tutar üzerinden ilk etapta yüzde 10 peşinat ödenmektedir. Kalan tutar ise 240 ay vade ile ödenebilmektedir. Peşinat, sözleşme imzalama aşamasında ödenecektir.

İzmir Seferihisar Camikebir Toki kura sonuçları

Toplu konut projesindeki tüm dairelerin kura çekilişi 28 Eylül 2023 tarihinde Perşembe günü yapılacaktır. Ayrıca hak sahibi belirleme kura çekilişi saat 11:00’de canlı olarak TOKİ’nin sosyal medya hesaplarından yayınlanacaktır. İzmir Seferihisar Camikebir Toki Konutları projesindeki konutların hak sahipliği kuraları çekildikten sonra daire sahipleri belli olmuştur. Toplu konut projesi hak sahipliği belirleme kuraları ile ilgili detaylı bilgi için 444 86 54 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Toki kura sonucu sorgulama sayfası için tıklayınız…

İzmir Seferihisar Camikebir Toki kura çekilişi canlı izle

Diğer Toki haberleri haberleri için tıklayınız…