Emlak Haberleri Yazar Mehmet

K-G Altındağ Karacaviran projesinde çalışmalar başladı

K-G Emlak İnşaat Taahhüt Turizm Sanayi Ticaret Anonim Şirketi tarafından Ankara İli, Altındağ İlçesi, Karacaviran Mahallesi’nde hayata geçirilecek olan K-G Altındağ Karacaviran projesi için çalışmalara başlandı. 55.000.000 TL yatırım değerine..

tasinmazhaber.com K-G Altındağ Karacaviran projesinde çalışmalar başladı

K-G Emlak İnşaat Taahhüt Turizm Sanayi Ticaret Anonim Şirketi tarafından Ankara İli, Altındağ İlçesi, Karacaviran Mahallesi’nde hayata geçirilecek olan K-G Altındağ Karacaviran projesi için çalışmalara başlandı.

55.000.000 TL yatırım değerine sahip K-G İnşaat Ankara Altındağ Karacaviran projesinde toplam 238 adet daireye yer verilecek. Projede yer alan konut blokları bordum kat+ zemin kat+ 5 normal kat ve bordum kat+ zemin kat+ 6 normal kat ve bordum kat+ zemin kat+ 7 normal katlı olarak projelendirildi.

22.453 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilecek olan K-G İnşaat Altındağ Karacaviran projesinde bu yıl içerisinde çalışmalara başlanacak olup 2021 yılı içerisinde tamamlanması planlanmaktadır.

Toplam 8 adet bloktan meydana gelen K-G İnşaat Altındağ Karacaviran projesinde konutların dışında ayrıca proje alanında 133 adet açık otopark alanı ve yeşil alan yer alacak.

Tel: 0 532 426 76 53

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL